Śledź nas na lub dołącz do naszego

Andra Capital obwieściła niedawno branży plany uruchomienia własnego Security Token Offering w oparciu o Silicon Valley Coin. Pozyskane fundusze mają zostać przeznaczone na rozwój funduszu technologicznego Open-Ended Technology.

Silicon Valley Coin

Oficjalny komunikat w sprawie emisji Silicon Valley Coin (SVC) Andra Capital wydała 22 stycznia tego  roku.  Zgodnie z jego treścią, inwestorom ma zostać zapewniony wysoki zwrot przy krótszym okresie inwestycyjnym, co stanowić ma jeden z największych atutów oferty.

SVC jest tokenen w pełni zgodnym z przepisami, zbywalnym i zabezpieczonym aktywami. Każdy jeden token reprezentuje jednostkę zainteresowania w Open-Ended Technology. Całe przedsięwzięcie wróży dalszy rozwój STO na amerykańskim rynku

Zobacz również: Liderzy sektora Security Token dzielą się swoimi przewidywaniami na rok 2020

Open-Ended Technology

Open-Ended Technology zasługuje na szczególną uwagę z wielu powodów. Przede wszystkim należy podkreślić, że przedmiotem jego zainteresowania są w pierwszej kolejności firmy znajdujące się w fazie hiper-wzrostu.

Pozwala to podmiotom odpowiedzialnym za zarządzanie funduszami łączyć późną fazę strategii inwestycyjnej z mającą stały charakter strukturą kapitału podwyższonego ryzyka, obejmująca działania bazujące na innowacyjnych technologiach.

Współpraca z Tezos i TokenSoft

Andra Capital bardzo ambitnie podeszła do nowego projektu, czego dowodzi chociażby fakt zaangażowania w niego dostawców usług o międzynarodowej renomie, m.in. z Fundacją Tezos – Andra zdecydowała się wykorzystać w swoim przedsięwzięciu właśnie blockchain Tezos.

Drugim partnerem została zaś firma TokenSoft, która zapewnić ma dostęp do technologii tokenizacji.

Jej zadaniem będzie m.in. integracja protokołów KYC i AML – bez spełnienia ich wymogów tokeny SVC nie będą mogły stać się przedmiotem wymiany ani transferu. TokenSoft będzie również odpowiadać za wydanie i obsługę Silicon Valley Coin.

4/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters