Śledź nas na lub dołącz do naszego

Security Token Market (STM), lider na rynku security tokens, nawiązał współpracę z grupą Pink Sky, specjalizującą się w doradztwie i wparciu dla technologii blockchain. Security Token Market stanowi obecnie jedną z największych przestrzeni obrotu security tokens, których w ofercie platformy znajduje się blisko 65.

Partnerstwo Security Token Market i Pink Sky Group

Celem partnerstwa z Pink Sky Group jest uszczegółowienie informacji udostępnianych na temat firmy oraz jej działań. Rynek STO wymaga bowiem tworzenia szerokiego zasobu informacji, aby przekonać potencjalnych inwestorów do tokenizacji. Tę bazę informacyjną ma współtworzyć dla Security Token Market właśnie Pink Sky, dostarczając wyniki badań na temat objętych ofertą tokenów.

Pink Sky świadczy profesjonalne usługi doradztwa, dostarczając niezbędnych informacji zarówno platformom obracającym tokenami, jak i samym inwestorom. Obszar cyfrowych aktywów wciąż jeszcze pozostaje dla wielu graczy rynkowych niedostatecznie zgłębiony, stąd też dodatkowe doradztwo w tym zakresie może okazać się wysoce pomocne w rozwoju tego wschodzącego rynku.

Jedną z największych barier dla sprawnego obrotu security tokens jest brak spójnych informacji dostępnych w cyfrowej przestrzeni. Dostęp do nich zdaje się być bowiem konieczny, aby zapewnić rozwój i bezpieczeństwo sektora STO, na co ukierunkowane jest zawarte partnerstwo. Zdaniem ekspertów, rynek security tokens ma szanse odnotować w 2019 roku znaczne wzrosty, w związku z czym stworzenie zaplecza badawczego poświęconego projektom STO powinno stać się jednym z priorytetów w tej branży.

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters