Śledź nas na lub dołącz do naszego

Jedna z wiodących platform security tokens, Token Soft, ogłosiła jakiś czas temu wdrożenie specjalnej aktualizacji, w efekcie której będzie ona akceptować stablecoiny zatwierdzone przez organy regulacyjne. Jest to ważny krok w stronę wyklarowania się rynku cyfrowych zasobów.

Zgodność regulacyjna

Token Soft jest czołową platformą STO, a podjęte przez nią kroki przybliżają cały rynek krypto do uzyskania pełnej zgodności z przepisami.

Platforma rozpoczęła obsługę stablecoinów zatwierdzonych przez organy regulacyjne.

Mowa tutaj o takich walutach cyfrowych jak USD Coin (USDC), Gemini Dollar (gusd) czy Paxos Standard (PATENA).

Użytkownicy platformy Token Soft, którzy zadeklarowali przeprowadzenie transakcji za jej pośrednictwem oraz z wykorzystaniem portfela Knox, zyskali możliwość wyboru stablecoinów jako formy płatności.

Twórcy Token Soft nie kryją swojej ekscytacji faktem, że platforma dostarcza emitentom nowoczesnych form płatności, będących jednocześnie zgodnych z regulacjami obowiązującymi na rynku finansowym.

Zobacz również: Liderzy sektora Security Token dzielą się swoimi przewidywaniami na rok 2020

Korzyści

Na jakie dokładnie korzyści mogą obecnie liczyć użytkownicy platformy?

Po pierwsze Token Soft zapewnia możliwość akceptowania płatności w stablecoinach, takich jak GUSDC, USDC i PAX, w zimnych portfelach Knox Wallet z wieloma podpisami, pozostającymi pod pełną kontrolą emitentów.

Warto przy tym dodać, że wymienione powyżej kryptowaluty cieszą się dużym zaufaniem w środowisku blockchain.

Po drugie działania platformy prowadzone są tak, aby spełniać wymagania Wielkiej Czwórki (czyli czterech największych firm zajmujących się audytem finansowym: PwC,‎ Deloitte, ‎KPMG,‎ Ernst & Young).

Spełniając surowe wymagania audytorów, Token Soft zapewnia wysokiej jakości usługi z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dodatkowo firma daje swoim klientom możliwość przeprowadzenia kontroli każdej transakcji w ramach procesu Know Your Transaction (KYT), celem zagwarantowania możliwie największej zgodności z przepisami.

Zobacz również: Tokenizacja – co to jest?

O TokenSoft

Platforma TokenSoft dostarcza swoim użytkownikom rozwiązań z zakresu cyfrowych papierów wartościowych.

Pomaga im zarówno w uruchomieniu tokenów, jak i w dalszym nimi zarządzaniu w sposób bezpiecznych i zgodny z prawem. Rozwiązania proponowanie przez TokenSoft dotyczą całego cyklu życia danego dobra cyfrowego, uwzględniając przy tym zarówno jego nabywanie, jak i przechowywanie oraz zbywanie.

4.7/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters