Śledź nas na lub dołącz do naszego

TokenSoft jest technologiczną platformą zabezpieczeń, dedykującą swoje usługi firmom celującym w tokenizację. Aby zmaksymalizować swoje osiągi Token Soft Global Market (zalegalizowany przez SEC broker działający na licencji TokenSoft) nawiązał współpracę z inną platformą – Coinbase Custody, udzielającą wsparcia klientom instytucjonalnym w zakresie rozwiązań cyfrowych.

Współpraca Token Soft z Coinbase Custody

Użytkownicy TokenSoft będą mogli sami zadecydować czy skorzystają z zabezpieczeń oferowanych przez platformę, czy zdecydują się na usługi innych firm. Coinbase Custody w efekcie nawiązanej współpracy stała się częścią oferty TokenSoft Global Market, zapewniając użytkownikom dostęp do instytucjonalnych zabezpieczeń, których obsługa jest wyjątkowo prosta, można wręcz powiedzieć – intuicyjna. Natomiast zastosowanie technologii blockchain zapewnia wysoki poziom ochrony.

Jak podkreślają przedstawiciele TokenSoft, wiele osób zaangażowanych w obrót cyfrowymi aktywami, poszukuje takiego rozwiązania, które zapewni im jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa oraz zgodność z literą prawa. Obecne rozwiązania nie są w pełni zintegrowane, wskutek czego nie są w stanie spełnić wszystkich pożądanych w zakresie bezpieczeństwa standardów.

Integracja działań obu platform ukierunkowana jest przede wszystkim na wspieranie nowych projektów, umożliwiając im zaistnienie na rynku przy zachowaniu pełnej zgodności z regulacjami prawnymi i zasadami bezpieczeństwa. Jak podkreśla zarząd Coinbase Custody, obecny rynek aktywów cyfrowych boryka się z wieloma problemami na tym gruncie, w związku z czym konieczne jest podjęcie odpowiednich działań zapobiegających tym nieprawidłowościom.

Coinbase Custody we współpracy z Token Soft Global Market stara się wypracować takie rozwiązania, aby były one zgodne z oczekiwaniami klientów, a jednocześnie pozwalały zwiększyć bezpieczeństwo funduszów za sprawą sprzedaży security tokens. Co więcej obie platformy wyraziły swoje zadowolenie z nawiązanej współpracy, dostrzegając ogromny potencjał w połączeniu swoich sił.

Usługi Coinbase Custody

Usługi Coinbase Custody będą dostępne dla większości użytkowników TokenSoft, podczas gdy dotychczas były one zarezerwowane przede wszystkim dla instytucji finansowych, posiadających aktywa o wartości nie mniejszej niż 10 mln USD. Zaletą Coinbase Custody są również skrupulatnie przeprowadzane kontrole wszelkich cyfrowych zasobów, zwiększając w ten sposób poziom bezpieczeństwa ich przechowywania i obrotu. Ponadto jako zarejestrowana w stanie Nowy Jork spółka, platforma gwarantuje nie tylko większą przejrzystość regulacyjną, ale i funkcjonalność.

Dużym udogodnieniem dla użytkowników jest też specjalna infolinia, za pośrednictwem której specjaliści Coinbase Custody udzielają wskazówek na temat operacji finansowych. Co więcej platforma obsługuje wiele kryptowalut, takich jak Bitcoin, Litecoin czy Ethereum oraz przechodzi regularne audyty bezpieczeństwa, przeprowadzane przez firmy zewnętrzne.

5/5 - (1 vote)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters