Śledź nas na lub dołącz do naszego

Justin Tabb, założyciel Substratum (SUB), ogłosił powstanie nowej rewolucyjnej giełdy kryptowalut, Amplify Exchange (AMPX). Będzie to już trzeci produkt tego ekosystemu. Wizja twórcy zakłada, że wszystkie produkty tego systemu mają pracować bardzo dobrze niezależnie od siebie, a po połączeniu wykażą jeszcze większe możliwości.

Czym jest Amplify Exchange?

Amplify Exchange ma być hybrydową giełdą walut, która w założeniu ma zapewnić dostęp do ponad 100 najważniejszych kryptowalut. Będzie to połączenie dystrybuowanej i zdecentralizowanej wymiany różnych kryptowalut. Giełda ma tak opracowany interfejs, że w łatwy sposób będą mogli z niego korzystać wszyscy gracze giełdowi, niezależnie od lokalizacji, także ci z mniejszym doświadczeniem z kryptowalutami. Kupowanie i sprzedawanie głównych walorów będzie się odbywać bezpośrednio od banków, a środki będą przesyłane na konta.

Giełda Amplify Exchange sprawi, że zakup dóbr i usług odbywać się będzie bezpośrednio u sprzedawców, a środki będą mogły być przekazywane również na konta współpracujących organizacji charytatywnych.

Substratum będzie weryfikować transakcje przeprowadzane przy użyciu Amplify Exchange. Użytkownicy SubstratumNode, innego produktu Substratum, będą mogli zdobywać tokeny AMPX i SUB. Kryptowaluty zakupione na giełdzie Amplify Exchange będą dostępne na koncie użytkownika systemu Substatum (CryptoPay).

Giełda Amplify Exchange pozwoli na szybkie transakcje kryptowalutami, a także udostępni wiele profesjonalnych narzędzi do analizy i raportowania działań giełdowych.

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters