Śledź nas na lub dołącz do naszego

Platforma Max Crowdfund uruchomiła swoją własne STO Security Token Offering. Do oferty przystąpili już pierwsi europejscy inwestorzy. STO zostało podzielone na pięć faz, a pierwsza z nich przekroczyła już wartość 500 000 EUR.

Rozwój w kierunku tokenizacji

Wiele wskazuje na to, że platforma Max Crowdfund obrała sobie za cel przeprowadzenie rewolucji na rynku nieruchomości, stosując zdecydowaną strategię tokenizacji, STO przyciągnęło już pierwszych europejskich inwestorów. Główną ideą przyświecającą firmie, jest realizacja powziętego celu w oparciu o technologię blockchain.

Zobacz również: Liderzy sektora Security Token dzielą się swoimi przewidywaniami na rok 2020

Max Crowdfund przyczynia się także do zapewnienia koniecznej płynności na rynku unijnym. Jako, że działalność platformy cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem, pozyskane w ramach STO fundusze, zostaną przeznaczone na dalszy rozwój projektu.

Docelowo ma on stać się kompletnym ekosystemem tokenów powiązanych  z rynkiem nieruchomości, do którego dostęp będzie możliwy m. in. za pomocą urządzeń mobilnych.

Zobacz również przykład z tokenizacji nieruchomości: Analiza Atlant (ATL) – opłacalności inwestycji, oczekiwany zysk

Max Crowdfund otwarta na wszystkim inwestorów

Do procesu tokenizacji za pośrednictwem Max Crowdfund będą mogły przystąpić również inne firmy związane z branżą nieruchomości, zyskując korzyści bez konieczności inwestowania w technologię blockchain.

Tym samym każdy projekt, który spotka się z aprobatą inwestorów, będzie mógł liczyć na dofinansowanie.

Dzięki Max Crowdfund już niedługo może zostać zniesionych wiele barier związanych z rynkiem nieruchomości. Przede wszystkim platforma obniżyła minimalną kwotę uczestnictwa w sprzedaży do 100 USD. Jednocześnie Max Crowdfund pozostaje otwarta na globalną publiczność.

O Max Crowdfund

Platforma Max Crowdfund przynależy do finansowania społecznościowego Max Property Group B.V. Jej działania ukierunkowane są na usprawnienie sektora inwestycji w nieruchomości.

Liczba użytkowników Max Crowdfund sięga obecnie blisko 75 000 globalnych użytkowników. Aktualnie firma oczekuje na zatwierdzenie licencji przez holenderskie władze finansowe (AFM).

Zobacz również: UPRETS tokenizuje nieruchomości w Nowym Jorku

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters