Śledź nas na lub dołącz do naszego

AlphaPoint i Elevated Returns nawiązały współpracę ukierunkowaną na stworzenie giełdy aktywującej rynek handlu wtórnego, którego stokenizowane nieruchomości warte będą blisko 1 mld dolarów.

Nowa platforma będzie skoncentrowana na rynku Azji Południowo-Wschodniej.

AlpaPoint wspiera przedsiębiorstwa, które pragną zbudować cyfrowe platformy obrotu aktywami. Całkiem niedawno firma poszerzyła zakres swojej działalności o Security Token Offering, co wymusiło konieczność usprawnienia rozwiązań technicznych celem dostosowania security tokens do klasy korporacyjnej. Oprogramowanie AlpaPoint ukierunkowane jest na zapewnienie większej płynności na rynku nieruchomości.

Jak podkreśla zarząd Elavated Returns, AlpaPoint zostało wybrane do współpracy z uwagi na doświadczenie w procesie odblokowywania płynności.

Celem kooperacji jest rozwój rynku wtórnego ukierunkowany na obrót zabezpieczonymi nieruchomościami papierami wartościowymi.

Rynki wtórne mają zapewnić takim niepłynnym aktywom jak nieruchomości lepszą zbywalność, czyniąc je jednocześnie bardziej atrakcyjnymi dla inwestorów detalicznych.

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters