Śledź nas na lub dołącz do naszego

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, powraca Cryptocurrency World Expo. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, w dniach 9-10 marca, a uczestniczyć będą mogły w nim zarówno firmy, jak i osoby prywatne, zainteresowane rynkiem kryptowalutowym.

Ważne wydarzenie dla społeczności kryptowalutowej

W dniach 9-10 marca 2022 roku odbędzie się wydarzenie o szczególnym znaczeniu dla członków kryptowalutowej społeczności. W jego programie uwzględnione zostaną wszelkie istotne w ostatnim czasie kwestie, związane z rynkiem kryptowalutowym oraz rynkiem finansowym. Poruszone zostaną aspekty odnoszące się do nowoczesnych rozwiązań, dających o wiele więcej możliwości, niż te tradycyjne. Wiele uwagi poświęcone zostanie również technologii blockchain oraz możliwościom, jakich dostarcza ona poszczególnym obszarom działalności, a także samym konsumentom.

Kto będzie mógł wziąć udział w Cryptocurrency World Expo?

Wydarzenie, jakim jest Cryptocurrency World Expo dedykowane jest właścicielom firm i kadrom kierowniczym, dobrze zapowiadającym się start-upom i wspierającym je instytucjom, a także wszystkim osobom interesującym się przestrzenią kryptowalutową. Jego agenda obejmuje szereg tematów związanych z technologią blockchain, płatnościami, zarządzaniem aktywami, giełdami, stanem prawnym, zarządzaniem i kwestiami podatkowymi, a także z cyberbezpieczeństwem.

Co jeszcze warto wiedzieć?

W wydarzeniu będzie mogło uczestniczyć ponad 1400 uczestników. Odbędzie się ono w samym centrum Warszawy, w nowoczesnej sali konferencyjnej mieszczącej się w centrum handlowym Złote Tarasy. Głos zabierze wielu cenionych w społeczności kryptowalutowej specjalistów.

Cryptocurrency World Expo obejmie łącznie dwa dni konferencji i targów, w tym kilkanaście paneli dyskusyjnych prowadzonych przez przedstawicieli branży oraz ceremonię rozdania nagród dla najlepszych projektów. Uczestnicy zyskają również szansę na nawiązanie nowych relacji, a po wydarzeniu wezmą udział w imprezie wieńczącej całe wydarzenie.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters