Śledź nas na lub dołącz do naszego

Rhodium Capital nawiązało współpracę z giełdą Harbor, której przedmiotem jest tokenizacja nieruchomości. Wartość funduszu inwestycyjnego szacowana jest na kwotę 100 mln dolarów. Jest to wydarzenie o tyle godne uwagi, iż jest to pierwsza oferta STO realizowana za pośrednictwem nowej wersji platformy Harbor. W projekt zaangażowany jest również Primary Capital.

Pierwsza oferta STO na nowej platformie Harbor

Przedmiotem oferty STO realizowanej przez Rhodium Capital wespół z Harbor jest fundusz inwestycyjny dotyczący nieruchomości wart 100 mln dolarów. Jest to jednocześnie pierwsza oferta STO, która dostępna będzie na nowej platformie Harbor 2.0. Agentem pośredniczącym przedsięwzięcia będzie natomiast firma Primary Capital, której najważniejszym zadaniem będzie zapewnienie wymiernych korzyści zarówno wszystkim podmiotom przystępującym do oferty, jak i jej głównym operatorom.

Rhodium Capital wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na tanie mieszkania

Przedstawiciel Rhodium Capital, Mark Silber, wyraził w oficjalnym oświadczeniu zaniepokojenie faktem, że w Stanach Zjednoczonych brakuje tanich mieszkań. Realizowany obecnie fundusz ma natomiast te potrzebę zaspokoić. Nowy projekt ma zdaniem Silbera usprawnić proces obsługi globalnych inwestorów, a jednocześnie zapewnić podmiotom inwestującym w cyfrowe zasoby alternatywną grupę aktywów powiązanych z amerykańskim rynkiem nieruchomości.

Entuzjazm Rhodium Capital podzielają również pozostali uczestnicy projektu. Prezes Primary Capital, John Leo, przyszłości prywatnych rynków kapitałowych upatruje właśnie w cyfrowych papierach wartościowych. Reprezentujący Harbor Josh Stein, wyraził natomiast ogromne zadowolenie, że to właśnie Rhodium Capital oraz Primary Capital jako piersi przetestują nową platformę giełdy, ukierunkowaną na wpieranie działalności instytucji finansowych poprzez dostarczanie im nowoczesnych rozwiązań. Stein określił swoich nowych partnerów mianem liderów cyfryzacji tradycyjnych papierów wartościowych. Cały projekt zakrawa pod obiecujące przedsięwzięcie, a realizujące go podmioty doskonale uzupełniają się w swoich działaniach.

O Rhodium Capital

Rhodium Capital to firma inwestycyjna z siedzibą w Nowym Jorku, specjalizująca się w rynku nieruchomości. Od chwili swojego powstania w 2012 roku zgromadziła blisko 1 mld dolarów kapitału. Firma nie zamierza jednak spocząć na laurach, czego najlepszym dowodem jest współpraca podjęta z Harbor i Primary Capital.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters