Śledź nas na lub dołącz do naszego

Zgodnie z niedawnym obwieszczeniem, blockchain Algorand został wybrany przez RHOVIT – firmę działającą w branży gier, zapewniającą możliwość monetyzacji treści poprzez wykorzystanie kryptowalut.

Kluczowy dla całego przedsięwzięcia jest natywny token Rbit, wykorzystywany jako narzędzie płatności.

Nowe perspektywy w sektorze gier

Aby jeszcze bardziej rozszerzyć swoją funkcjonalność, RHOVIT zdecydował się na zastosowanie blockchaina AlgoraNd, a najważniejszym narzędziem pozostaje natywny token Rbit, stanowiący metodę płatności dla użytkowników, którzy następnie będą mogli sprzedawać swoje produkty i gry na platformie.

Token powstał na blockchainie NEM, który jednak nie spełnił wszystkich oczekiwań firmy.

Współpraca z Algorand

RHIVIT zmuszony został zatem do poszukiwania nowych, bardziej efektywnych rozwiązań. Dlatego też platforma podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy z Algorand.

Jak przekonuje dyrektor generalny firmy, jej naczelną misją jest teraz osiągnięcie jak najszybszego skalowania, umożliwiając użytkownikom generowanie zysków.

Algorand ma zaś stanowić wsparcie dla realizacji tego celu.

Ponadto dzięki podjętej kooperacji, poszerzona zostanie gra Rhoam. Tym samym firma wkracza w zupełnie nowy dla siebie, a jednocześnie zyskowny obszar, jakim sektor gier, którym zainteresowanie przejawia coraz więcej projektów, a także samych programistów.

Algorand

Firma Algorand specjalizuje się w dostarczaniu skalowalnej, zdecentralizowanej i w pełni bezpiecznej technologii podmiotom tworzącym rozmaite modele ekonomiczne w obszarze swojej działalności.

RHOVIT jest już kolejnym przedsiębiorstwem, które zdecydowało się nawiązać współpracę z Algorand.

Można jako przykład wskazać tu chociażby włoski projekt Wonders, w ramach którego powstały tokeny NFT powiązane z dziełami sztuk i zabytkami.

Przedstawiciele Algorand nie kryją swojej ekscytacji wynikającej ze współpracy podjętej z RHOVIT, wskazując jednocześnie, że jest to ważny krok w stronę zupełnie nowego podejścia do branży gier.

5/5 - (1 vote)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters