Śledź nas na lub dołącz do naszego

TimeCoinProtocol wraz z tokenami TimeCoin (TMCN) jest jednym z najbardziej obiecujących projektów DeFi i NFT, jaki powstał w ostatnim czasie. Łączą w sobie e-sport, VTubering, a także możliwość realizowania gospodarki współdzielenia oraz niezależności w pracy, nabierające coraz większego znaczenia na współczesnym rynku pracy. Przyjrzyjmy się zatem bliżej tej inicjatywie.

Innowacyjny projekt TimeCoinProtocol

TimeCoinProtocol to projekt oparty na technologii blockchain, obsługiwany przez stacjonującą w Szwajcarii firmę TimeTicket GmbH, należącą do TimeTicket Inc. Japan. W ramach przedsięwzięcia wyemitowane zostały tokeny TimeCoin (TMCN).

Jest ona dostępna na kilku giełdach, m.in. na BitForex, BitMart, and BiKi w cenie 250 USD.

Protokół TimeCoinProtocol to nowoczesny protokół gospodarki współdzielenia, stanowiący alternatywę dla innych opartych na niej, scentralizowanych systemów, do których należą m.in. YouTube i Twitch.

W ramach projektu dostępnych jest kilka aplikacji. Jedną z nich jest TimeTicket, oparta na gospodarce współdzielenia. Z usługi tej korzysta ponad pół miliona użytkowników, a generowane przez nią przychody sięgają kilku milionów dolarów rocznie.

TimeCoinProtocol udostępnia także eSportStars, serwis dla fanów e-sportu, obsługujący ponad 4 tys. gie i dostępny w 30 językach. W najbliższym czasie platforma ma zostać poszerzona o funkcje DeFi oraz NFT, a także o gry hazardowe.

Tokeny TMCN

Początkowo projekt zgodziło się zasponsorować kilku inwestorów. Choć przeznaczono na ten cel łącznie blisko 4 milionów dolarów, liczba tokenów wypuszczonych na rynek była dość mocno ograniczona.

W połowie lutego bieżącego roku, wystartowała specjalna sprzedaż tokenów TimeCoin (TMCN) objęta 90% rabatem od bieżącej wartości rynkowej tokena. Inwestorzy zyskali szansę na nabycie tokenów bonusowych, których łączna wartość wynosi 4,5 mln dolarów.

Wprowadzona oferta umożliwić ma pozyskanie środków na rozwój projektu, ze szczególnym naciskiem na serwis eSportStars, w obrębie którego wdrażane będą nowe funkcjonalności. Opisywane rozwiązanie umożliwia również działalność VTuberom, wśród których znajduje się m.in. Shirahari Uni, Docelowo, w ramach TimeCoinProtocol, ma zostać również utworzony rynek NFT, dostępny dla VTuberów i innych twórców.

Korzyści dla użytkowników

Użytkownikom oferowany jest również nowoczesnych system DeFi – Creator Sponsor Staking (CSS), kompatybilny z rynkiem NFT.

Fani zyskują możliwość 12-procentowego udziału w TimeCoin po 6 miesiącach i 24-procentowego po 12 miesiącach. Korzyści czerpać będą mogli zarówno fani, jak i twórcy, którzy w zamian za sponsorowanie odwdzięczą się użytkownikom wysokiej jakości usługami, produktami cyfrowymi NFT oraz promocjami.

Idea TimeCoinProtocol sprowadza się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której zarówno gracze, fani, jak i sami twórcy, będą mieli szanse osiągać korzyści majątkowe, a jednocześnie zacieśniać wzajemne relacje. Ponadto, aby zapewnić jeszcze wyższy poziom obsługi, postanowiono wprowadzić sprzedaż specjalnych, pozarynkowych tokenów, która stanowić będzie wsparcie dla rozwinięcia funkcjonalności DeFi i NFT. Dzięki temu fani będą mogli wspierać twórców, wśród których znajdują się m.in. gracze eSports, streamerzy oraz VTubersi. Jednocześnie zarówno twórcy, jak i fani zyskają nie tylko dodatkowe tokeny, lecz także inne profity, wymieniane za pośrednictwem NFT. Nabywcy TMCN nie tylko czerpią zysk, ale i wspierają twórców.

20 mln dolarów ze sprzedaży TMCN

Całkowita liczba tokenów TMCN wynosi obecnie 100 000 000, z czego 10 000 000 z nich ma zostać sprzedana podczas wspomnianej powyżej specjalnej sprzedaży tokenów z ponad 90% rabatem od wartości rynkowej oraz ze specjalnymi tokenami bonusowymi.

Pozyskana kwota ma wynieść blisko 20 milionów USD. Tokeny będzie można nabywać w następujących kryptowalutach: BTC, USDT lub ETH, na oficjalnej stronie TimeCoinProtocol. Osoby, które są zainteresowane nabyciem TMCN, zaleca się posiadanie prywatnego portfela, takiego jak na przykład MetaMask. Nie wskazany jest natomiast zakup z wykorzystaniem konta wymiany kryptowalut.

Dołącz do Telegram TimeCoinProtocol, aby zdobyć Darmowe Nagrody TMCN i kupić TMCN.

4.2/5 - (8 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters