Śledź nas na lub dołącz do naszego

Specjalna sprzedaż tokena TimeCoin (TMCN) została uruchomiona 15 lutego 2021 roku, z 93% zniżką w stosunku do aktualnej wartości rynkowej tokena.

Token został uruchomiony 11 listopada 2020 roku na BitForex jako IEO, po początkowej cenie 0,7$. Po uruchomieniu, cena wzrosła do 11 dolarów i nadal rośnie.

Cena TMCN osiągnęła rekordowy poziom 8 500 $ 18 lutego 2021 roku, a cena ta była ponad 12 142 razy większa od ceny początkowej. Ponadto, TimeCoin będzie notowany na BitMart 24 marca 2021 roku i będzie notowany na innych giełdach w najbliższej przyszłości.

timecoin

Projekt TimeCoinProtocol

Projekt, TimeCoinProtocol, był początkowo finansowany przez kilku inwestorów, którzy zainwestowali około 4 milionów dolarów, a tylko bardzo ograniczona liczba tokenów została wprowadzona na rynek.

Teraz dzięki Special Token Sale, tokeny będą sprzedawane na rynku OTC. Projekt odkupił większość tokenów dostępnych na rynku, aby nie zwiększać presji sprzedaży.

Tokeny zostaną również udostępnione do obrotu na innych giełdach kryptowalutowych w przyszłości.

Do tej pory nie przeprowadzono żadnej publicznej ani prywatnej sprzedaży TimeCoin, ale raczej niewielkie ilości tokenów zostały sprzedane podczas IEO.

Specjalna sprzedaż tokenów TimeCoin

Specjalna sprzedaż tokenów służy w szczególności do pozyskania funduszy na rozwój i ulepszenie projektu, a w szczególności na dApp eSportStars, który został wydany w październiku 2020 r. i oczekuje się, że będzie rósł szybciej niż przewidywano. Projekt wymaga dalszego rozwoju, a także implementacji funkcjonalności DeFi i NFT w TimeCoinProtocol, oraz nowych środków na wsparcie kosztów rozwoju i marketingu.

Z tego powodu podjęto decyzję o uruchomieniu dwóch specjalnych, pozarynkowych sprzedaży tokenów w celu umożliwienia implementacji funkcjonalności DeFi w dApps eSportStars i TimeTicket, dzięki czemu fani będą mogli wspierać twórców takich jak zawodnicy eSportu, streamerzy, youtuberzy itp.

Pozwoli to zarówno twórcom, jak i fanom na otrzymanie dodatkowych tokenów, a także przedmiotów w grze, sztuki i postaci z anime wymienianych za pomocą NFT.

Z całkowitej liczby 100 000 000 istniejących tokenów TMCN, 10 000 000 tokenów zostanie sprzedanych podczas dwóch specjalnych wyprzedaży tokenów.

Pierwsza z nich została uruchomiona 15 lutego i potrwa do 30 kwietnia 2021 roku.

5.000.000 tokenów TMCN zostanie wystawionych na sprzedaż po cenie 0,00004 BTC, co stanowi ponad 90% zniżki w stosunku do obecnej wartości rynkowej.

Druga z nich zostanie uruchomiona 1 maja 2021 roku i potrwa do 31 maja 2021 roku. Obejmie kolejne 5.000.000 TMCN w cenie 0,00009 BTC, co stanowi ponad 80% zniżki w stosunku do obecnej wartości rynkowej.

Łączna kwota spodziewana do pozyskania to około 10 milionów dolarów.

Zakupu można dokonać w BTC, USDT lub ETH za pośrednictwem strony TimeCoinProtocol.com/sale, gdzie można również zapoznać się z tabelą okresów wydawania tokenów.

Aby zakupić TMCN, inwestorowi jest SILNIE ZALECANE przygotowanie prywatnego portfela, takiego jak MetaMask. (Inwestorowi NIE zaleca się zakupu TMCN za pomocą konta na giełdzie kryptowalut).

Zapisz się na Telegram TimeCoinProtocol, aby zdobyć Darmowe Nagrody TMCN i kupić TMCN.

4.6/5 - (20 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters