Śledź nas na lub dołącz do naszego

Lofty AI ogłosiło w ostatnim czasie uruchomienie własnego, płynnego rynku nieruchomości na blockchainie Algorand. Dzięki niemu szeroka grupa użytkowników uzyska dostęp do inwestowania w tym sektorze.

Inwestowanie w nieruchomości dostępne dla każdego – Lofty AI

Model opracowany przez Lofty AI stwarza każdemu użytkownikowi szansę na stanie się bezpośrednim właścicielem nieruchomości oraz czerpanie dochodu z wynajmu. Warunkiem jest nabycie tokena o wartości 50 USD. Proces jego nabycia przebiega wyjątkowo szybko i sprawnie, a to za sprawą rozwiązania opartego na blockchainie Algorand.

Wybierane przez Lofty AI nieruchomości są weryfikowane przez specjalny zespół inwestycyjny, a także przez sztuczną inteligencję. Umożliwia to dokonanie precyzyjnej oceny wskaźników rynkowych wpływających na ich wartość.

Blockchain Algorand

Celem Lofty AI jest zwiększenie płynności rynku nieruchomości oraz uczynienie go bardziej dostępnym. Jego realizację umożliwić ma m.in. technologia blockchain firmy Algorand. Pozwoliła ona na zredukowanie opłat transakcyjnych oraz wdrożenie zaawansowanych inteligentnych kontraktów sprzyjających automatyzacji licznych funkcji i zwiększeniu szybkości realizacji transakcji.

Dzięki temu inwestorzy mogą liczyć na mniejsze stawki minimalne. Mają również zapewnioną możliwość likwidacji swoich inwestycji w dowolnym dla siebie momencie, dzięki czemu zyskują większe bezpieczeństwo.

Inwestycje w nieruchomości wspierane przez technologię blockchain

Reprezentujące nieruchomości tokeny Lofty AI można nabyć dokonując płatności kartą kredytową lub poprzez transakcję elektroniczną. Już wkrótce będzie można opłacić je także w walutach opartych na Algorand. Pochodzące z najmu wpływy są dzielone pomiędzy właścicieli w USD, przy czym już wkrótce dochód ma trafiać do portfeli użytkowników Algorand.

Przesłaniem projektu Lofty AI jest uświadomienie uczestnikom rynku, że inwestowanie w nieruchomości wcale nie musi być dostępne jedynie dla osób dysponujących pokaźnym majątkiem. To dlatego powstała platforma, która pozwala dokonać inwestycji w nieruchomość w ciągu zaledwie kilku minut, ponosząc przy tym wydatek rzędu jedynie 50 USD.

Projekt budzi entuzjazm również wśród przedstawicieli Algorand. Jak podkreślił David Markley, dyrektor ds. rozwiązań biznesowych Algorand, kluczem do demokratyzacji finansów jest technologia blockchain. Otwiera ona również wiele nowych możliwości w obszarze inwestowania w nieruchomości. Zaprojektowany przez firmę protokół przyczyni się do usprawnienia obsługi, poprawy skalowalności oraz ułatwi proces decentralizacji, stanowiącej przyszłość wielu branż.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

You have not selected any currencies to display

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters