Śledź nas na lub dołącz do naszego

MountX Real Estate Capital planuje w przyszłym roku stokenizować 15 nieruchomości. Posłuży się w tym celu platformą Vertalo Real Estate (VRE), która zapewnić ma odpowiednie warunki do bezpiecznego inwestowania.

Tokenizacja nieruchomości coraz bardziej popularna

Tokenizacja nieruchomości cieszy się ostatnimi czasy duża popularnością. Z pewnością nie bez znaczenia jest tu fakt, że nieruchomości uznaje się nie tylko za bezpieczną klasę aktywów, które można poddać tokenizacji, ale i klasę, która wyjątkowo łatwo poddaje się temu procesowi.

MountX Real Estate Capital jest stosunkowo młodą, bo założoną w 2019 roku firmą, z siedzibą w Mexico City. Jej oferta skierowana jest do łacińskich inwestorów, a zapewnia ona możliwość inwestowania w rozmaite kanadyjskie nieruchomości.

Nowe perspektywy

Licencja MountX na należącą do Vertalo platformę VRE, otworzy przed inwestorami nowe perpektywy, zapewniając transgraniczny charakter transakcji.

Firma stwarza możliwości bezpiecznego inwestowania w kanadyjskie rynki, zapewniając do nich dostęp tym, dla których z różnych przyczyn były one wcześniej nieosiągalne.

MountX, choć jak wspomniano jest firmą założoną dopiero w ubiegłym roku, to zdążyła już zasłynąć z uwagi na swoje transgraniczne rozwiązania inwestycyjne.

Jednocześnie jest w pełni świadoma wszelkich trudności związanych z zagranicznymi inwestycjami w nieruchomości.

Dyrektor generalny MountX, Enrique Suarez, nie kryje swojej ekscytacji z powodu nawiązania współpracy z Vertalo i prac nad uruchomieniem nowej platformy. Jak przekonuje, obie firmy popierają upraszczanie złożonych transakcji poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, zapewniających pełną przejrzystość. Ten wspólny projekt może pomóc wielu osobom, stać się globalnymi inwestorami.

Platforma VRE

Uruchomienie Vertalo Real Estate od początku ukierunkowane było na określoną klasę aktywów – nieruchomości. Vertalo posiada w swojej ofercie cały pakiet usług, celujących w cyfrowe papiery wartościowe.

Nowa platforma VRE dedykowana jest jednak wyłącznie segmentowi nieruchomości.

Jak przekonują przedstawiciele firmy, została ona uruchomiona celem ułatwienia dostępu do jak najlepszych opcji inwestowania w nieruchomości.

 

5/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters