Śledź nas na lub dołącz do naszego

PrimeTrust ogłosiło nawiązanie współpracy z firmą PrefLogic, owocem której będzie platforma Tokenized Real Estate Asset Trust (TREAT).

Będzie to kompleksowe narzędzie dedykowane szerokiemu gronu podmiotów finansowych, służące pozyskiwaniu kapitału, tokenizacji aktywów, jak i zarządzaniu inwestycjami.

Nowe rozwiązania dla tokenizacji

Już wkrótce w branży finansowej pojawi się nowe narzędzie finansowe, które posłuży pozyskiwaniu kapitału, tokenizacji aktywów oraz ułatwi proces inwestowania.

Skorzysta na nim m.in. branża nieruchomości.

Więcej o tokenizacji nieruruchomości przeczytasz tutaj

Mowa tu o platformie Tokenized Real Estate Asset Trust (TREAT), która postanie wskutek połączenia sił Prime Trust oraz PrefLogic.

Współpraca obu firm w dużej mierze polega na integracji ich interfejsów oraz technologii.

PrimeTrust uznał zespół technologiczny PrefLogic jako najlepszy w swojej klasie, a co ważne wizje obu partnerów dotyczące tego jak powinna funkcjonować platforma TREAT są ze sobą spójne, a przede wszystkim obie dążą do wypracowania globalnego zasięgu oraz pełnej płynności finansowej.

Nie bez znaczenia będzie tu fakt, że tokenizacja aktywów tak naprawę wciąż jest postrzegana jako nowy, a więc wciąż słabo zgłębiony proces. Tym samym osiąganie płynności również znajduje się jeszcze na etapie raczkowania.

Platforma TREAT jako wsparcie dla inwestorów

Współczesne firmy, szczególnie te z sektora nieruchomości, doskonale zdają sobie sprawę, jak wiele można zyskać z tokenizacji, jednak nie mają dobrego pomysłu jak skorzystać z tego rozwiązania. Celem współpracy PrimeTrust z PrefLogic jest natomiast dostarczeniem im tych pomysłów w postaci gotowych rozwiązań.

O Prime Turst i PreLogic

PrimeTrust to bazująca na nowoczesnych technologiach firma, świadcząca usługi powiernicze, opiekę finansową, obsługę protokołów AML, KYC, przetwarzanie płatności oraz usługi księgowe. Jej działalność dedykowana jest giełdom, platformom crowdfundingowych, maklerom, agentom nieruchomości, doradcom inwestycyjnym i wszystkim pozostałym podmiotom związanym ze światem fintech. Głównym przedmiotem działalności PrefLogic jest natomiast pozyskiwanie kapitału. Firma wspiera przedsiębiorców, mniejsze firmy, a także zarządców funduszy, zapewniając im bezpieczną i korzystną ofertą opartą na cyfrowych zasobach.

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters