Śledź nas na lub dołącz do naszego

Mosaico, która oficjalnie rozpoczęła już swoją działalność, jest jedną z kilku platform tokenizacji firm i projektów na świecie, a jednocześnie pierwszym tego typu projektem w Polsce.

Jej założycielem jest Rahim Blak – przedsiębiorca i ekspert z dziedziny marketingu. Wiele wskazuje na to, że firma ma szansę odnieść duży sukces na rynku.

Kolejny projekt Rahima Blaka

Mosaico nie jest jedynym projektem Rahima Blaka. Równolegle z inicjatywy przedsiębiorcy powstaje bowiem giełda marek osobistych o nazwie Sapiency, będąca obecnie w fazie ICO.

To właśnie ona stała się inspiracją dla utworzenia nowej platformy, bowiem jak przyznał Blak, Sapiency potrzebowała platformy zarządzania inwestorami, nabywającymi tokeny oraz kryptowaluty.

Mosaico, dzięki zastososwaniu procedur KYC oraz AML, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, jak i pozwala bezproblemowo i szybko przeprowadzać proces sprzedaży tokenów.

Nowy start-up ma duże szanse, aby stać się ważnym graczem na rynku. Przemawia za tym chociażby fakt, że już na samym starcie Mosaico zawarło kilka umów na tokenizację firm i nieruchomości.

Innowacyjne rozwiązania

Platforma Mosaico jest projektem wysoce innowacyjnym, jako że w większości przypadków organizacja ICO oraz STO stanowi przedsięwzięcie wysoce kosztowne.

Tymczasem Blak opracował rozwiązanie, dzięki któremu jego cenę można zmieścić w kilku tysiącach złotych.

Czyni to platformę niezwykle otwartą, umożliwiającą niemal każdemu w wyjątkowo prosty sposób pozyskać kapitał na swoje przedsięwzięcie, co sprzyjać ma przede wszystkim wyrównywaniu szans na rynku.

Mosaico oferuje takie usługi jak: stworzenie tokena na blockchainie, zarządzanie listą inwestorów, prowadzenie KYC oraz AML, opracowanie landing page, zarządzanie reflinkami dla partnerów wspierających sprzedaż, sprzedaż tokenów z wykorzystaniem zintegrowanego procesora płatności oraz listowanie projektów na zewnętrznych giełdach.

Ponadto w planach jest rozbudowanie platformy o własny blockchain.

3.5/5 - (134 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters