Śledź nas na lub dołącz do naszego

INDX Capital jest założoną w 2017 roku w Londynie firmą z kategorii FinTech. Jej naczelną ideą jest zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa wszystkim inwestorom celującym w technologie blockchain.

Zwracając się w stronę innowacyjnych technologii INDX uruchomił swoje security tokens, a pozyskany kapitał zainwestowany zostanie w masternody, które są obiecującym rozwiązaniem dla wszystkich projektów bazujących na łańcuchach bloków.

Zobacz również: Darmowe Szkolenie. Kryptowaluty – jak zacząć i przetrwać? Kurs dla każdego. Podobne kursy oferowane są nawet za kilka tysięcy złotych!

INDX Capital celuje w masternody i pasywne strumienie dochodów

Projekt INDX Capital koncentruje się w dużej mierze na wykorzystywaniu nowych możliwości technologicznych, do których można zaliczyć masternody.

Opiera się na nich coraz więcej protokołów, w tym proof-of-stake (PoS), cieszący się coraz większą popularnością. Jednocześnie coraz bardziej na znaczeniu traci protokół dowód pracy (PoW).

Znaczenie masternodów można sprowadzić do serwerów podtrzymujących sieć opartą na blockchainie. Poza takimi funkcjami jak tworzenie nowych bloków, walidowanie transakcji oraz zapisywanie ich na w łańcuchach bloków, a także zapewnianiem bezpieczeństwa systemu, ich operatorzy są również uprawnieni do współdecydowania o systemie zarządzania daną walutą, a co za tym idzie – systemem.

Natomiast pasywnie strumienie zapewniają stałe strumienie dochodów, przy czym wymagają one znacznie mniej działań operacyjnych, niż w przypadku aktywnych inwestycji. Kluczowa w ich przypadku jest strategiczna dywersyfikacja obniżająca poziom ryzyka inwestycyjnego, które jest szczególnie wysokie w przypadku aktywnych transakcji.

INDX Capital uruchamia STO, aby pozyskać kapitał na nowoczesne technologie

INDX Capital postanowił otworzyć specjalny fundusz, stanowiący inwestycję w masternody. Stworzenie takiego systemu jest bowiem kosztownym przedsięwzięciem, wymagającym dodatkowo specjalistycznej wiedzy technicznej.

W celu uzbierania koniecznego kapitału INDX uruchomił security token offering, który wystartował z początkiem lipca. Aby generowane przez fundusz przychody oscylowały na możliwie najwyższym poziomie, wykorzystano zaawansowany algorytm ułatwiający wykorzystanie masternod.

Skorzystają na tym także i sami inwestorzy, przed którymi token INDX otwiera zupełnie nowe możliwości.

Emitowane przez INDX tokeny bazują na protokole SRC-20, a ich koszt jednostkowy wynosi 0,30 USD. Obrany cel zakłada zgromadzenie kapitału o łącznej wartości 15 000 000 USD, z czego  90 proc. ma zostać przeznaczone na inwestycje związane z masternodami, które będą generowały kolejny przychód.

Połowa tego przychodu zostanie przeznaczona na ponowną inwestycję w fundusz, a druga połowa będzie rozdzielona pomiędzy inwestorów – tokeny nie stanowią bowiem udziału w spółce, a jedynie w połowie uzyskanych zysków.  

Warto również nadmienić, że oferta STO INDX będzie w pełni zgodna z obowiązującymi regulacjami, co oznacza, że inwestorzy muszą spełniać określone w przepisach warunki, aby przystąpić do oferty.

STO w trzech krokach

INDX Capital oferuje proces inwestycyjny składający się z trzech etapów.

Pierwszym jest nabycie tokenów, co umożliwia dostęp do pasywnego dochodu generowanego przy pomocy masternodów.

Drugim krokiem jest przetrzymanie aktywów, aby ich wartość mogła odpowiednio wzrosnąć.

Trzeci etap to sprzedaż lub wymiana tokenów, dzięki czemu inwestorzy uzyskują dostęp do niemal natychmiastowej płynności, co jest głównym wyróżnikiem oferty INDX Capital na tle pozostałych STO.

Aby uzyskać jeszcze większe wsparcie dla swoich tokenów, firma zamierza podjąć współpracę z takimi giełdami jak Open Finance, London Block Exchange, Archax, Airswap, czy SharesPost.

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters