Śledź nas na lub dołącz do naszego

Zajmująca się doradztwem z zakresu security token offering firma Moonwhale ogłosiła niedawno uruchomienie własnego STO. Środki mają zostać przeznaczone na cele związane z tokenizacją platform. Największym zainteresowaniem usługi Moonwhale cieszą się obecnie na rynku azjatyckim.

Zwrot w stronę rynku azjatyckiego

Moonwhale oferuje firmom wsparcie w zakresie realizacji całego procesu security token offering. Proces ten obejmuje planowanie, rozwój, zarządzanie cyklem życia, a także wprowadzanie tokena na rynek wtórny.

Moonwhale celuje obecnie przede wszystkim w rynki azjatyckie, a wśród jej klientów znajdują się m.in. Wav i BeQ. Platforma podjęła również współpracę ze specjalistami z zakresu tworzenia oprogramowania, ukierunkowaną na zintegrowanie bazującego na łańcuchach bloków systemu, analogicznego do tego, na którym bazuje Thailand Stock Exchange.

Ważny gracz w branży

O Moonwhale mówi się ostatnimi czasy dość sporo. Rozgłos przyniosła jej m.in. współpraca z XCEL Asia, akceleratorem z Tajwanu, który zapewnia początkowe wsparcie finansowe i opiekę obiecującym star-upom.

Moonwhale staje się coraz bardziej cenioną platformą na gruncie procesów tokenizacji. Jednocześnie wciąż poszukuje coraz to nowych dróg usprawnień swoich rozwiązań programowych. Dzięki niej praktycznie każda firma może bez większych trudności stworzyć własne STO.

Korzyści dla użytkowników

Z usług Moonwhale korzysta obecnie szerokie grono klientów, a sama platforma celuje przede wszystkim w to, aby zapewnić użytkownikom największy zysk – stanowi to bowiem główną miarę skuteczności firmy.

Użytkownicy platformy mają do swojej dyspozycji szeroki zakres funkcjonalności, obejmujący m.in. zautomatyzowane funkcje KYC. Należy tu jednak podkreślić, że strategia platformy, której można przypisać, kompleksowy charakter, niesie ze sobą korzyści dla całego rynku.

Podmioty finansowe mogą na przykład dzięki świadczonym  przez Moonwhale usługom, oferować swoim klientom korzystniejsze warunki, a firmy ubiegające się o finansowanie społecznościowe mogą liczyć m.in. na zwiększoną płynność.

Co ważne, platforma jest obecnie jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł informacji w branży. Wydała nawet specjalny dokument na temat kategoryzacji security tokens, stając się swego rodzaju autorytetem z zakresu tokenizacji.

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters