Śledź nas na lub dołącz do naszego

Jedyny jak dotąd metaverse o tematyce mafijnej – MOBLAND podjął współpracę z giełdą kryptowalutową Bybit. Budynek platformy stanie się wkrótce dostępny dla użytkowników jako NFT.

Początek współpracy

MOBLAND, znany wcześniej jako SYN.CITY, to pierwszy metaverse poświęcony tematyce mafijnej. Dzięki partnerstwu z platformą Bybit, użytkownicy już wkrótce będą mogli nabyć NFT reprezentujący budynek jej centrali.

Pula startowa MOBLAND uruchomiona została w drugiej połowie lutego, niemal natychmiast przyciągając ponad 300 000 uczestników i generując 100 mln USD całkowitej wartości zablokowanej (TVL). Celem kontynuowania współpracy, Bybit dołączy do świata metaverse, budując swoją siedzibę w MOBLAND. Będzie ona zrzeszać grupę firm, należących do członków społeczności, którzy będą mogli w ten sposób generować zyski.

Kolejny sukces Bybit

Zawiązane partnerstwo ma szczególne znaczenie, ponieważ w koncepcję GameFi 2.0. zaangażowało się dwóch liderów w branży. Krótko przed nawiązaniem współpracy z MOBLAND, Bybit podpisał umowę partnerską z jednym z najważniejszych zespołów Formuły 1 – Oracle Red Bull Racing. Dowodzi to faktu, że platforma pragnie rozwijać się w różnych obszarach.

Bybit będzie pierwszym scentralizowanym notowaniem giełdowym MOBLAND, co jest kolejnym ważnym osiągnięciem platformy po odnotowanych w ostatnim czasie podwyżkach. Jednocześnie sukcesywnie poszerza się krąg ich społeczności. Na Twitterze wzrosła ona do ponad 200 000, na Telegramie do 130 000, a na Discordzie do 240 000.

Co warto wiedzieć o MOBLANDZIE?

Metaverse MOBLAND powstał dzięki zaangażowaniu grupy doświadczonych programistów, pracujących dla takich znanych marek jak Disney, Ubisoft czy Gameloft. Zasłynął po wprowadzeniu innowacyjnego systemu zarządzania o nazwie Mafia-as-a-DAO (MaaD). Umożliwia graczom tworzenie syndykatów bądź dołączanie do już istniejących, przy czym każdy z nich może wypracować swój własny model zarządzania.

O Bybit

Giełda kryptowalutowa Bybit powstała w marcu 2018 roku, oferując inwestorom kryptowalutowym obsługę na najwyższym poziomie oraz wielojęzyczne wsparcie społeczności. Platforma wyróżnia się innowacyjnym podejściem do świadczonych usług, dążąc do osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu niezawodności. Bybit jest partnerem Oracle Red Bull Racing i innych zespołów, w tym NAVI, Alliance, a także niemieckiego klubu piłkarskiego Borussia Dortmund.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters