Śledź nas na lub dołącz do naszego

DigiMax jest pierwszą na świecie kompletną, w pełni zgodną z obowiązującymi przepisami, inwestycyjno-informacyjną platformą ICO. Już wkrótce firma rozszerzy swoją ofertę o usługi konsultacyjno-syndykacyjne z zakresu Security Tokens Offering (STO).

Platforma DigiMax

DigiMax jest pierwszą, i póki co jedyną platformą, umożliwiającą inwestorom oraz handlowcom uzyskanie potencjalnie opłacalnych informacji o tokenach startowych, zapewniając jednocześnie dostęp do informacji koniecznych do głosowania. Dzięki temu użytkownicy współuczestniczą w procesach decyzyjnych z założycielami platformy. DigiMax oferuje dostęp do rozrastającej się globalnej sieci, obejmującej 10 krajów na 3 kontynentach.

Dzięki wsparciu konsultacyjnemu, DigiMax zapewni swoim klientom możliwość przygotowana oferty zgodnej z rynkowymi wymogami bezpieczeństwa. Co więcej platforma wesprze również firmy w tworzeniu biznesplanów oraz wycen, ułatwiając użytkownikom zaprojektowanie własnej struktury STO, tak aby była ona atrakcyjna dla inwestorów instytucjonalnych.

DigiMax zadeklarowało również, że zapewni swoim klientom dostęp do globalnego zespołu niezależnych agentów dystrybucyjnych, który będzie sprawował pieczę nad wszystkimi elementami, koniecznymi, aby uczynić ofertę STO wysoce atrakcyjną. Wsparcie to obejmuje koordynację z radcą prawnym, objaśnienie lokalnych przepisów dotyczących papierów wartościowych, a także dystrybucję za pośrednictwem szerokiej gamy zarejestrowanych sprzedawców oraz brokerów bądź dealerów.

DigiMax będzie zatem funkcjonował jako konsultant biznesowy oraz koordynator usług, a oferta platformy będą dostępna za pośrednictwem aplikacji mobilnej o nazwie DigiMax Drop. Ponadto warto nadmienić, że platforma powołała własną radę doradczą w skład której wchodzi 16 ekspertów, mających duże doświadczenie w zakresie tradycyjnych rynków papierów wartościowych. Ich zadaniem jest udzielanie kompleksowego doradztwa inwestorom oraz klientom w zakresie oferty tokenów. Każdy z członków rady dysponuje własną siecią o zasięgu globalnym, w efekcie czego kształtuje się globalna społeczność, do której DigiMax ma pełny dostęp.

5/5 - (4 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters