Śledź nas na lub dołącz do naszego

GoChain nawiązała współpracę z platformą crowdfundingową specjalizującą się w security tokens – Paperstreeet, celem uruchomienia systemu $GO, oferującego uproszczone możliwości pozyskiwania kapitału i własną listę tokenów.

Współpraca GoChain i Paperstreet

GoChain planuje przy wsparciu Paperstreet rozszerzyć zakres swoich działań o Security Token Offering. Nowy partner ma za zadanie przygotowanie zgodnej infrastruktury dla przedsięwzięć realizowanych za pośrednictwem platformy $GO. Zgodnie z oficjalnym komunikatem, będzie ona zgodna z procedurami KYC oraz AML, a jej naczelną funkcją będzie pozyskiwanie kapitału, przeprowadzanie procesu weryfikacji inwestorów, podpisywanie i przetwarzanie dokumentów oraz deponowanie środków.

Decyzja o nawiązaniu współpracy determinowana była kilkoma czynnikami. Po pierwsze Paperstreet jako jedna z niewielu platform zapewnia niezbędną infrastrukturę inwestycyjną dla sektora STO. Dla GoChain oznacza to oszczędność czasu, którego firma nie będzie musiała poświęcać na tworzenie własnych narzędzi, bowiem Paperstreet dysponuje wszystkimi niezbędnymi mechanizmami. Po drugie platforma zapewnia prowadzenie polityki zgodności, nie obciążając inwestorów dodatkowymi kosztami z tego tytułu.

Kolejnym czynnikiem przemawiającym za nawiązaniem współpracy jest przejrzysty model cenowy, przyciągający inwestorów. W przypadku sektora STO szczególne znaczenie ma bowiem nie tyle co sam produkt, co cała sieć.

I po czwarte wreszcie Paperstreet ułatwi GoChain zintegrowanie się z regulacjami prawnymi dotyczącymi STO, które wciąż jeszcze nie są w pełni zrozumiałe dla wielu podmiotów.

Zarząd Paperstreet stwierdził natomiast, że GoChain jest dla platformy doskonałym partnerem, ponieważ bardzo dobrze rozumie jej wizję. Obaj gracze posiadają duży potencjał, który skupiony na wspólnej przestrzeni może przynieść wymierne korzyści dla obu stron, a także dla samych inwestorów.

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters