Śledź nas na lub dołącz do naszego

Włoski producent ekskluzywnych, wyścigowych aut, jakim jest Mazzanti, ogłosił niedawno wprowadzenie Security Token Offering (STO). Oferta będzie dostępna na platformie STOKR, tworzącącej pionierski rynek cyfrowy na obszarze Unii Europejskiej, dedykowany aktywom alternatywnym.

Runda inwestycyjna i token MZZ

Oferta dla poszczególnych państw europejskich została ograniczona do 999 9999 euro. Środki pozyskane przez Mazzanti, mają zgodnie z deklaracją firmy zostać przeznaczone na stworzenie wyjątkowej edycji nowoczesnych aut Evantra Millecavalli R. Rundę inwestycji publicznych Mazzanti wesprze firma STOKR, specjalizująca się w rozwiązaniach wspierających uruchomienie STO zgodnie z unijnymi wymogami oraz dostarczająca, zarówno inwestorom profesjonalnym, jak i detalicznym, możliwości bezpośredniego angażowania się, a także oraz finasowania projektów za pośrednictwem interaktywnej platformy.

Token wyemitowany przez Mazzanti, o nawie MZZ, można nabyć za pośrednictwem STOKR.

Cena jednostkowa wynosi 1 euro, przy czym minimalna, wymagana wartość inwestycji to 50 euro. Token MZZ uprawnia inwestorów do 50% udziału w przychodach, pochodzących ze sprzedaży aut z serii Evantra Millecavalli R. Mazzanti powierzyło emisję tokenów Blockstream AMP – platformie bazującej na płynnym łańcuchu bocznym Bitcoin, zintegrowanym ze STOKR.

STOKR wsparciem dla Mazzanti

Jak przyznał jeden ze współzałożycieli STOKR, Arnab Naskar, decyzja Mazzarti o wprowadzeniu własnego STO, była jak najbardziej słuszna. Dzięki temu włoski producent uczyni swoją markę bardziej przystępną dla kolekcjonerów oraz entuzjastów luksusowych aut. Naskar podkreślił również, że jego firma bardzo się cieszy z podjętej współpracy, która umożliwiła zarówno prywatnym, jak i instytucjonalnym inwestorom udział w rozwoju firmy, na drodze nabywania udziałów w jej przyszłych dochodach.

O Mazzarti

Mazzanti jest włoskim producentem ekskluzywnych samochodów wyścigowych. Szczególne uznanie przyniosła marce seria ręcznie robionych aut Millecavalli To dzięki niej zdobyła ona uznanie w całej branży motoryzacyjnej. Luca Mazzanti, założyciel firmy, przyznał, że odczuwa ogromną dumę, że poczyniła ona tak ważny krok rozwojowy, umożliwiając pasjonatom luksusowych aut bezpośrednie zaangażowanie w produkcję nowego modelu.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters