Śledź nas na lub dołącz do naszego

Specjalizująca się w obszarze security tokens firma Swarm zaoferowała wsparcie dla inwestycji w walutach fiat. Dla inwestorów przygotowanych zostało ponad 30 walut, dostępnych na platformie Swarm, w których będą oni mogli prowadzić swoje fundusze.

Współpraca Swarm z Merkury FX

Swarm nawiązała współpracę z firmą Merkury FX, specjalizującą się w globalnych walutach oraz zapewnianiem bezpieczeństwa w procesach ich wymiany. Celem tej kooperacji jest stworzenie takich warunków, aby handel STO stał się prostszy i dostępny dla jeszcze szerszego grona odbiorców.

Aby przekonać inwestorów do otwarcia się na cyfrowe aktywa niezbędnym jest wzbudzenie ich zaufania do tego typu rozwiązań, a także dostarczenie im niezbędnej wiedzy w tym zakresie. Wprowadzenie kolejnych klientów w obszar STO będzie wymagało również opracowania nowych metod inwestycyjnych oraz interfejsów. W zamyśle Swarm najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wdrażanie innowacji opartych na tradycyjnych i sprawdzonych metodach. Przedstawiciele firmy uznali, że pierwszym krokiem w tym kierunku będzie wprowadzenie walut fiat, które to rozwiązanie sprzyjać ma integracji cyfrowych zasobów z tradycyjnymi.

Za integrację fiata z platformą Swarm odpowiadać będzie Mercury FX, a powzięta strategia opiera się na budowaniu zaufania oraz przestrzeni bezpieczeństwa. Jednym z największych osiągnięć Mercury FX jest oferta usług płatności transgranicznych w systemie xRapid opracowanym przez Ripple.

Swarm i Mercury FX łączy wspólna misja, jaką jest poszukiwanie nowych, jeszcze lepszych sposobów obracania przez ludzi pieniędzmi. Bramka fiata jest już dostępna na platformie Swarm, a obie firmy planują w najbliższej przyszłości zwiększyć liczbę dostępnych na niej walut.

5/5 - (2 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters