Śledź nas na lub dołącz do naszego

Firma Smart MFG Tech zapowiedziała, że planuje uruchomienie platformy NFT.SMARTMFG.IO, która będzie stanowiła kompleksowe rozwiązanie służące tokenizacji, tworzeniu, przechowywaniu, sprzedaży oraz przenoszeniu aktywów wzornictwa przemysłowego w formie niezamiennych tokenów NFT.

Nowa platforma NFT

Zapowiadana platforma NFT.SMARTMFG.IO ma umożliwić użytkownikom tworzenie oraz wystawianie unikalnych NFT, a także uczestniczenie w aukcjach oraz zamawianie niestandardowych projektów przemysłowych i modeli 3D, projektów vintage i nowości różnych dziedzin (takich jak na przykład motoryzacja, lotnictwo czy projektowanie wnętrz). N

ie da się ukryć, że popularność NFT znacząco wzrosła na przestrzeni ostatnich miesięcy. W lutym tego roku sprzedaż na najważniejszych rynkach NFT wzrosła o blisko 800%, czyli do ponad 200 mln USD. Niemniej jednak ich zastosowanie wciąż ogranicza się wyłącznie do tradycyjnej sztuki.

Współpraca z SyncFab

Tworząc NFT.SMARTMFG.IO, Smart MFG Tech nawiązała współpracę z SyncFab, aby korzystać z innowacyjnych rozwiązań technologicznych firmy. Grupę użytkowników platformy poszerzono ponadto o podmioty, które nie funkcjonują jako przedsiębiorstwa. Dzięki temu także i one będą mogły skorzystać z innowacji podczas realizowania swoich projektów przemysłowych i kolekcjonerskich.

Z rozwiązania tego skorzystają modelarze 3D, inżynierowie, projektanci przemysłowi, architekci, kolekcjonerzy zabytkowych modeli motoryzacyjnych, a także kolekcjonerzy innowacyjnego sprzętu. Dzięki platformie NFT.SMARTMFG.IO będą oni mogli tokenizować, a następnie sprzedawać swoje wytwory jako NFT.

Wyższa funkcjonalność

Nowy projekt Smart MFG Tech posiada szereg użytecznych funkcji obejmujących wsparcie zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i dla niekorporacyjnych usług NFT oraz ich twórców. Na platformie akceptowane będą płatności kryptograficzne oparte na MG oraz Ethereum. Jest to ukierunkowane na zainteresowanie jeszcze większej liczby użytkowników tokenizacją NFT w obszarze sztuki.

4.8/5 - (9 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters