Śledź nas na lub dołącz do naszego

Jednym z projektów, który wzbudził w ostatnim czasie duże zainteresowanie kryptowalutowej społeczności, jest Titan Investment Limited (TITAN). Jego twórcy posłużyli się technologią blockchain, aby stokenizować rzeczywiste aktywa i zapoczątkować zupełnie nowe podejście do sztuki cyfrowej.

Nowe podejście do tokenizacji

TITAN to innowacyjny projekt, w którym cyfrowe aktywa zostały połączone z rzeczywistymi. Ma on szczególne znaczenie dla tokenizacji Blue-Chip Art. Stacjonująca na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych spółka Titan Investment Limited obrała sobie za główny cel swojej działalności przechowywanie aktywów reprezentujących natywny token Ti22.

Token Ti22

Za sprawą TITAN upowszechnia się zupełnie nowe podejście do zakupów arcydzieł jako klasy aktywów inwestycyjnych na drodze tokenizacji Blue-Chip Art. Spółka wyemitowała własne tokeny, stanowiące reprezentację dla posiadanych aktywów niebankowych, czyli na przykład takich, które powiązane są ze sztuką.

Tym samym przed kolekcjonerami otwierają się nowe możliwości nabywania oraz sprzedawania dzieł sztuki. Token Ti22 bazuje na protokole ERC-1400 oraz blockchainie Ethereum, a reprezentuje ułamkowe prawa własności do ekosystemu Titan Art obejmującego zasoby Blue-Chip Art., tokeny NFT oraz tokenizację innych zasobów.

Wszystkie działania tyczą się rzecz jasna sztuki cyfrowej, nie fizycznej, a cały proces tokenizacji dzieł artystycznych wspierany jest przez inteligentne kontrakty oparte na blockchianie.

Co zyskają użytkownicy?

Tworzeniu tokenów Ti22 przyświecała koncepcja zwiększenia świadomości oraz zaadaptowania się zasobów artystycznych w ekosystemie Titan Art. Ich posiadaczom przyznawane są nagrody za uznanie Blue-Chip Art., które są reprezentowane przez wspomniany token poprzez sztukę fizyczną, NFT oraz tokenizację. Użytkownicy uczestniczą jednocześnie w globalnym trendzie cyfryzacji sztuki, otwierającym przed nimi wiele nowych możliwości bogacenia się.

O Titan Investment Limited

Titan Investment Limited jest spółką stacjonującą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Podlega firmie Alphaseed Technologu Limited działającej w obszarze crowdfundingu oraz tokenizacji. Obecnie współpracuje z takimi przedsiębiorstwami jak Polymath, Equa, Bernstein oraz Artory.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters