Śledź nas na lub dołącz do naszego

Witajcie w naszym piątym podsumowaniu tygodnia!

Włoski rząd ujawnia listę 30 ekspertów do spraw blockchain

Włoski rząd ujawnił listę ekspertów związanych z blockchain’em, którzy będą pomagali wdrażać tą technologię w tamtejszym kraju. Jak zauważa tamtejszy minister ekonomi AI – sztuczna inteligencja oraz blockchain mogą znacznie przyczynić się do poprawienia jakości naszego życia.

Więcej tutaj

Amerykański sąd oddala prośbę Craiga Wrighta

27 grudnia ujawniono, że Amerykański sąd oddalił prośbę Wrighta o jego uniewinnienie. Sprawa dotyczy kradzieży 300 tyś. Bitcoinów o wartości 4 mld $, które należały do zmarłego Dave’a Kleimana.

Więcej tutaj

Amerykański bank składa patent o nowe urządzenia do płatności

Jak donoszą zagraniczne media amerykański bank (Bank of America) złożył patent na nowe urządzenia oparte o blockchain. Jak można się domyślić, chodzi oczywiście o przyspieszenie płatności i łatwe przechowywanie gotówki. Coraz więcej takich jednostek decyduje się na taki krok, co pokazuje, że blockchain będzie nieodłącznym elementem naszej przyszłości.

Więcej tutaj

Visa wykupuje Earthport

Gigant w świecie płatności – Visa – zdecydował się na wykupienie partnera Ripple – Earthport. Zabieg ten z pewnością ma na celu usprawnienie globalnego przepływu transakcji.

Więcej tutaj

Samsung składa wniosek o znak towarowy

Samsung kolejnym swoim krokiem potwierdza, że planuje zaimplementować do swoich przyszłych modeli smartfonów portfel dla kryptowalut. 27 grudnia firma złożyła wniosek o znak towarowy “Samsung Crypto Wallet” co jasno potwierdza plany Samsunga. Potwierdzenie znajdziemy tutaj https://trademarks.ipo.gov.uk

Więcej tutaj

Zabezpieczenia Ledgera złamane

Jakiś czas temu środowisko walut cyfrowych obiegła wiadomosć, że zabezpieczenia jednego z dotychczas najbezpieczniejszych portfeli – Ledger’a – zostały złamane. Jak donoszą najnowsze wiadomości specjaliści o spraw cyber-bezpieczeństwa zrobili to za pomocą prostej anteny.

Więcej tutaj

Konferencja 10 lat Bitcoin’a

Już 26 stycznia 2019 roku odbędzie się w Polsce konferencja – 10 lat Bitcoina. Oczywiście motywem przewodnim będzie celebrowanie ostatnich 10 lat najbardziej znanej kryptowaluty. Dokłade informacji dot. miejsca, godziny i przebiegu można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Więcej tutaj

Influencerzy polskiego rynku kryptowalut – 2018

Koniec roku sprzyja różnego rodzaju podsumowaniom. Opublikowano również ranking top 10 polskich infeluncerów z branży kryptowalut. Oczywiście taki ranking znajduje się również na naszej stronie!

Więcej tutaj

 

 

5/5 - (1 vote)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters