Śledź nas na lub dołącz do naszego

Binance, jedna z najpotężniejszych giełd kryptowalutowych w skali globalnej, inwestuje w chińską spółkę medialną skoncentrowaną na branży krypto oraz technologii blockchain. Mowa tutaj o stacjonującej w Pekinie firmie Mars Finance. Na razie nie ujawniono na jaką kwotę opiewa inwestycja.

Zobacz również: Binance wysoko stawia poprzeczkę – czy Venus podbije chiński rynek?

Mars Finance zachęca inwestorów

Binance, szczycąca się mianem jednej z największych giełd kryptowalutowych na świecie, ponownie otwiera się na chiński rynek, z którego wycofała się w 2017 roku, po wprowadzeniu przez Chiny zakazu handlu walutami cyfrowymi.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami medialnymi, cyfrowy gigant postanowił zainwestować w chińską spółkę medialną Mars Finance skoncentrowaną wokół usług kryptograficznych.

Nie wiadomo jednak o jak dużej inwestycji jest mowa. Wiadomo za to, że wartość spółki szacowana jest na blisko 200 mln dolarów.

Zobacz również: Giełda Binance – przewodnik dla początkującego

Czym jest Mars Finance?

Mars Finance jest spółką założoną w 2018 roku w Pekinie przez Wanga Fenga.

Przedmiotem jej działalności są szeroko pojęte nowe technologie bazujące na blockchainie.

Spółka prowadzi własny serwis informacyjny o tematyce krypto. Mars Finance założyła również swój fundusz inwestycyjny.

Firma przeszła już dotychczas przez dwie rundy finansowania, a wśród inwestorów znaleźli się m.in. IDG Capital, OKCoin oraz Huobi.

Do aktualnej rundy, poza Binance przystąpiły również dwa inne podmioty: Matrixport oraz Ceyuan Ventures.

W najbliższej przyszłości  spółka zamierza poszerzyć zakres swojej działalności o kolejne usługi, wśród których znaleźć mają się raporty rynkowe oraz zarządzania zasobami kryptograficznymi.

Zobacz również: Binance Lending – świetna okazja dla inwestorów czy powtórka z Bitconnect?

Binance o inwestycji  w Mars Finance

Przedstawiciele Binance uważają, że inwestycje w podmioty takie jak Mars Finance są ważne i potrzebne.

Giełda przyznaje, że darzy dużym szacunkiem firmy, których przedmiotem działalności jest pozyskiwanie i prezentowanie danych, wiadomości oraz aktualnych badań na temat zastosowań technologii blockchain, a które to działania przyczyniają się do jej rozwoju.

Binance deklaruje jednocześnie, że nie zaprzestanie na tej inwestycji i wciąż będzie poszukiwać obszarów wsparcia dla zrównoważonego rozwoju branży cyfrowej.

Zobacz również: Binance Launchpad – poradnik. Co to jest i jak kupować tokeny ICO

 

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters