Śledź nas na lub dołącz do naszego

Coinbase jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych giełd kryptowalutowych na świecie. Oferuje handel wieloma kryptowalutami w parach z tradycyjnymi walutami, jak dolar amerykański i euro. Jest zarazem jedną z najłatwiejszych w obsłudze platform, służącą milionom ludzi do zakupu swojej pierwszej kryptowaluty.

Jak założyć konto na Coinbase i dostać bitcoina za darmo przy pierwszym zakupie? Zobacz nasz poradnik.

Jak informuje Reuters, spółka Coinbase przygotowuje publiczną sprzedaż akcji, które chce wyemitować. Oficjalnie jednak rzecznik giełdy nie zdecydował się na skomentowanie tych informacji.

IPO miałby się odbyć jeszcze w tym roku, o ile uda się zdobyć zgodę nadzorcy, czyli amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

W 2018 roku, giełda Coinbase została wyceniona na 8 mld dolarów w prywatnej rundzie pozyskiwania funduszy.

5/5 - (7 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters