Śledź nas na lub dołącz do naszego

Platforma AnyCryptoStock jest giełdą specjalizującą się w akcjach Crypto Stock, wydawanych przez Crypto Stock Foundation. Powstanie AnyCryptoStock oficjalnie zapoczątkowało wejście Crypto Stocks na rynek.

Akcje gigantów finansowych w zasięgu ręki

Uruchomienie nowej giełdy AnyCryptoStock umożliwiło handel akcjami Crypto, a także nabywanie stokenizowanych akcji kluczowych spółek giełdowych, reprezentowanych przez tokeny ERC20.

Mowa tutaj o takich gigantach jak Google, Facebook czy Cola Cola. Akcje dostępne na AnyCryptoStock powiązane są ze stablecoinem USxD. Powstanie giełdy we współpracy z Crypto Stock Foundation stanowi ważny krok w stronę popularyzacji technologii blockchain oraz decentralizacji.

Czym dokładnie jest AnyCryptoStock?

AnyCryptoStock to zdecentralizowana giełda, oparta na takich rozwiązaniach jak technologie cross-chain oraz blockchain. Dzięki zastosowaniu takich innowacyjnych rozwiązań, jest ona w stanie zapewnić nie tylko szybkie, ale i bezpieczne transakcje.

Giełda umożliwia handel bez żadnych ograniczeń czasowych, 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, nawet wtedy, gdy rynki powiązane z akcjami Crypto są zamknięte. Wynika to z filozofii wyznawanej przez Crypto Stock Foundation, zakładającej, że Crypto Stock stanie się narzędziem dostępnym dla każdego.

Ponadto AnyCryptoStock umożliwia również częściowy zakup akcji Crypto, dzięki czemu giełda otwarta jest na wszystkich inwestorów, zarówno tych mniejszych, jak i zawodowych traderów.

Jak to działa?

Akcje na AnyCryptoStock można nabyć bez korzystania z usług pośrednika. Użytkownik może samodzielnie dokonać wszelkich niezbędnych czynności za pośrednictwem swojego konta, przy czym wszelkie udostępniane na nim dane są bardzo dobrze chronione. Co więcej, dzięki zastosowaniu rozwiązania DEX, wszelkie poświadczenia użytkownika nie są przechowywane przez platformę, dzięki czemu jego prywatność pozostaje bezpieczna. Aby rozpocząć handel, w pierwszej kolejności należy wymienić Bitcoiny bądź Ethereum na USxD.

Transakcje nie są rejestrowane na giełdzie, a weryfikowane w łańcuchach bloków. Innowacyjny mechanizm AnyCryptoStock zapewnia bardzo szybki czas przeprowadzania transakcji. Następnie, zdeponowanie przez inwestorów środki, trafiają do portfela – każde konto ma przydzielony swój własny portfel, dzięki czemu zasoby są przechowywane w bezpieczny sposób.

Rate this post

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters