Śledź nas na lub dołącz do naszego

Bitcoin za darmo? To wydaje się nieprawdopodobne, a jednak jest możliwe. Największa na świecie giełda kryptowalut umożliwiająca zakupy kryptowalut za dolary i euro, czyli Coinbase, rozdaje bitcoiny nowym użytkownikom!

Co należy zrobić, by dostać bitcoina za darmo?

Bitcoin za darmo otrzymacie, gdy spełnicie kilka prostych warunków:

  1. Należy założyć nowe konto na Coinbase z naszego linku.
  2. Następnie wykonać weryfikację konta.
  3. Przy pierwszym zakupie bitcoina za około minimum 87 euro otrzymamy bitcoin za darmo wartego prawie 40 zł. W ten sposób możemy kupić bitcoina nawet 10% taniej wynosi cena rynkowa.

I to nie koniec! Na Coinbase za darmo otrzymać możemy również inne kryptowaluty o wartości kilkuset złotych!

Coinbase – jak założyć konto?

  1. Przechodzimy pod ten link.
  2. Podajemy swoje imię, nazwisko i adres e-mail.
  3. Ustalamy silne hasło.
  4. Zaznaczamy, że nie jesteśmy robotem oraz mamy ukończone 18 lat i akceptujemy regulamin.
  5. Naciskamy “Sign up”.

Następnie sprawdzamy pocztę e-mail i potwierdzamy rejestrację klikając “Verify Email Address

Po kliknięciu zostaniemy przekierowani na stronę Coinbase. Będziemy tam poproszeniu o weryfikację swojego konta poprzez podanie nr telefonu, przesłanie skanu lub zdjęcia swojego dokumentu tożsamości oraz zdjęcia typu selfie.

Weryfikacja konta nie powinna trwać dłużej, niż kilka godzin.

Jak kupić bitcoina na Coinbase?

  1. Należy dodać środek płatniczy, jak nr swojego konta bankowego lub nr karty płatniczej. Te opcje znajdziecie w zakładce “Add a payment method“.

Po zaksięgowaniu środków, można wykonać zakup pierwszego bitcoina.

Bitcoin za darmo otrzymacie tuż po pierwszej transakcji. W ten sposób, cena zakupu naszego pierwszego bitcoina może być nawet 10% niższa, niż aktualna cena rynkowa.

Coinbase Earn – kryptowaluty za darmo!

Bitcoin za darmo to nie wszystko, co oferuje nam Coinbase.

Platforma Coinbase nagradza użytkowników za oglądanie materiałów edukacyjnych. Obejrzyj filmy opowiadające o wybranych kryptowalutach dostępnych na Coinbase i oprócz bitcoina za darmo, otrzymaj także inne kryptowaluty o wartości kilkuset złotych!

Za darmo można otrzymać EOS, Stellar, BAT, 0x i Dai oglądając materiały edukacyjne im poświęcone. Wszystko na Coinbase Earn.

4.6/5 - (74 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters