Śledź nas na lub dołącz do naszego

Binance Smart Chain uruchomi wkrótce nowy blockchain, aby zapewnić jeszcze skuteczniejszą funkcyjność inteligentnych kontraktów. Binance Smart Chain, bo tak nazywa się nowy projekt, stanowi uzupełnienie dla dotychczasowych rozwiązań, zapewniając jednocześnie większą wydajność całego systemu.

Cele

Nowe rozwiązanie Binance Chain (BCDC), jakim jest blokchain Binance Smart Chain, będzie stanowiło wsparcie dla pracy systemu, ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność inteligentnych kontraktów. Narzędzie to zapewnić ma programowalność oraz kompatybilność z Ethereum Virtual Machine (EVM).

Możliwości

Binance Smart Chain można opisać jako autonomiczny blockchain, bazujący na Proof of Staked Authority i zgrany z EVM, ukierunkowany na zapewnianie optymalnego wsparcia wszystkim narzędziom w Ethereum.

Tym samym wszystkie protokoły oraz inteligentne kontakty zgodne z EVM będą pracować na nowym blockchainie.

Jako główne korzyści wynikające z jego wdrożenia wskazać można szybszy czas realizacji transakcji oraz niższe opłaty z nimi związane.

Tak samo jak w przypadku Binance Chain, miejscem wymiany aktywów dla sieci Binance Smart Chain będzie Binance DEX. Taka dwułańcuchowa struktura zapewni użytkownikom możliwość tworzenia zdecentralizowanych aplikacji oraz zasobów cyfrowych na jednym blockchain oraz szybki czas realizacji transakcji.

Z Binance Smart Chain będą mogli skorzystać wszyscy ci, którzy chcą budować aplikacje w oparciu o funkcjonalność inteligentnych kontraktów.

Platforma umożliwi zarówno tworzenie nowych tokenów cyfrowych, jak i podwójny handel.

O Binance Chain

Binance Chain rozpoczęło swoją działalność w kwietniu ubiegłego roku. Platforma bardzo szybko zjednała sobie setki użytkowników. Za sprawą natywnej funkcji DEX, stała się narzędziem nie tylko szybkiej, ale przede wszystkim bezpiecznej, zdecentralizowanej, cyfrowej wymiany zasobów.

5/5 - (1 vote)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters