Śledź nas na lub dołącz do naszego

Platforma PlayDapp ogłosiła niedawno, że jej token PLA można przechowywać w portfelu Samsung Blockchain. Jest to równoznaczne z tym, że znajduje on zastosowanie w różnych aplikacjach w obrębie ekosystemu koreańskiego giganta.

PlayDapp i PLA rosną w siłę dzięki Samsungowi

Na oficjalnym profilu platformy PlayDapp w mediach społecznościowych, pojawił się niedawno wpis, który wywołał dość duże zainteresowanie wśród zwolenników cyfrowych technologii, a w szczególności wśród miłośników gier. Poinformowano w nim, że token PLA może być przechowywanych w portfelu Blockchain Samsung. Dla użytkowników takie rozwiązanie oznacza szereg korzyści, a jednocześnie jest to kolejny krok w stronę rozwoju gier opartych na blockchainie.

PlayDapp to niezbyt jeszcze znana platforma gier. Jej użytkownicy otrzymują nie tylko możliwość przystępowania do gier, ale i uzyskiwania różnego rodzaju przedmiotów, którymi można obracać na rynku. W ten sposób mogą oni czerpać korzyści ze sprzedaży zasobów w grze. Ponadto program PlayDapp SDK zapewnia możliwość projektowania własnych, autorskich gier oraz wdrażania funkcji danego łańcucha bloków.

Integracja z urządzeniami Samsung

Platforma PlayDapp zapewnia możliwość integracji z urządzeniami Samsung. W praktyce oznacza to, że jej użytkownicy zyskują dodatkową możliwość grania w gry dostępne również w Galaxy Store, wśród których znajduje się m.in. DozerBird.

Nie jest to jednak jedyna korzyść. Drugą jest bowiem możliwość zarządzania tokem PLA bezpośrednio z portfela smartfona. Dzięki temu nie jest konieczne instalowanie dodatkowych aplikacji, ponieważ będą one dostępne dla użytkowników PlayDapp bezpośrednio na urządzeniu Samsung. Co więcej, integracja z Samsungiem przyczyniła się do tego, że token PLA został wymieniony na koreańskiej giełdzie Upbit, co poszerzyło możliwości obracania tokenami.

Inne tokeny w portfelu Samsunga

Warto dodać, że PLA to nie jedyny token wśród zasobów portfela Samsunga. Jakiś czas temu do zasobów kryptograficznych obsługiwanych przez Samsung Keystore, włączono bowiem token Steller (XLM). Samsung Blockchian Wallet podjął również współpracę z Decentraland, celem udostępnienia rynku NFT na swoich urządzeniach.

5/5 - (7 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters