Śledź nas na lub dołącz do naszego

Platforma Smartlands, pretendująca do miana lidera w zakresie STO, wyemitowała swoją pierwszą ofertę security tokens, która obejmuje nowo powstały kompleks mieszkaniowy dedykowany studentom. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Nottingham w Wielkiej Brytanii.

Obecnie trwa pierwszy cykl sprzedaży papierów wartościowych za pośrednictwem Smartlands. Obejmuje on sprzedaż stokenizowanych mieszkań studenckich Purpose-Built Student Accommodation (PBSA) zlokalizowanych w Nottingham. Inwestycja została oddana do użytku  w III kwartale 2018 r., a w 2019 wszystkie lokale były już zajęte.

Aktualnie dostępna jest oferta prywatna, zaś publiczna ruszy z początkiem maja. PBSA, zgodnie z zapewnieniami Smartlands, gwarantuje silną i stabilną inwestycję, w przypadku której dochód z dywidend może wynieś nawet 6 proc. rocznie.

Platforma, opierając swoją działalność na licencji Multilateral Trading Facility (MTF), wykorzystuje również swoje udziały w Shojin Property Partners – firmie inwestycyjnej działającej na rynku nieruchomości, posiadającej licencję crowdfundingową wydawaną przez brytyjski Financial Conduct Authority (FCA).

PBSA nie jest jedynym kompleksem studenckim, który został stokenizowany. W listopadzie zeszłego roku platforma Harbor poddała tokenizacji kompleks studencki w Karolinie Południowej (USA). Przedsięwzięcie warte było blisko 20 mln dolarów.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters