Śledź nas na lub dołącz do naszego

Notowana na giełdzie Nasdaq spółka Riot Blockchain, funkcjonująca jako farma górnicza, wydała niedawno oficjalny komunikat dotyczący zmian w swoim zarządzie. Firmę opuścił jeden z jego członków – Remo Mancini, a zastąpił do Hubert Marleau, którego bogate doświadczenie może korzystnie wpłynąć na dalszy rozwój firmy.

8 000 wydobytych Bitcoinów

Riot Blockchain to spółka notowana na amerykańskiej giełdzie Nasdaq, która funkcjonuje w środowisku kryptowalutowym już od kilku lat. Obecnie posiada status farmy górniczej, a na swoim koncie ma 8 000 Bitcoinów wydobytych przy pomocy koparki ASIC. W ostatnim czasie spółka nawiązała współpracę z Bitmain, aby wydobyć kolejne 8 000, co łącznie zapewni jej blisko 1,45 Eh / s.

Remo Mancini odchodzi z zarządu spółki

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, zarząd Riot Blockchain postanowił opuścić Remo Mancini. Wszystko wskazuje na to, że była to jego dobrowolna decyzja, a z firmą rozstał się w przyjaznej atmosferze. W oficjalnym oświadczeniu Mancini przyznał, że zasiadanie w zarządzie spółki traktował jak przywilej, dlatego życzy jej oraz swojemu następcy jak najlepiej. Także i współpracownicy Riot Blockchain ciepło wspominają wspólny czas, doceniając wkład jaki ich były kolega wniósł w rozwój firmy. Podkreśli w swoim oświadczenia, że rezygnacja Manciniego nie wynika z żadnego sporu czy naruszenia wewnętrznych procedur.
Hubert Marleau następcą Manciniego

Manciniego w zarządzie Riot Blockchain zastąpił 76-letni Hubert Marleau, który ma długoletnie doświadczenie w obszarze rynków kapitałowych. Zdobywał je m.in. współpracując z Uniwersytetem w Ottawie, na giełdach w Montrealu i Vancouver, jako dyrektor od spraw notowań na giełdzie w Toronto, a także jako dyrektor Kanadyjskiego Stowarzyszenia Dealerów Inwestycyjnych. Choć szczegółowe przyczyny zmiany w zarządzie Riot Blockchain nie są do końca znane, to z pewnością osoba z takim stażem i wiedzą zwiększy potencjał rozwojowy spółki.

4.6/5 - (7 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters