Śledź nas na lub dołącz do naszego

BitGo, światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa i przechowywania kryptowalut, ogłosił podpisanie umowy niezobowiązującej w sprawie przejęcia renomowanego dostawcy usług przechowywania kryptowalut – Prime Trust. Ta strategiczna decyzja jest kluczowym krokiem BitGo w dążeniu do dalszego rozwoju i wzmocnienia swojej pozycji na rynku.

Prime Trust

Prime Trust to znana na rynku instytucja przechowująca kryptowaluty, która zdobyła sobie reputację dzięki niezawodnym rozwiązaniom i innowacyjnym usługom. Przez lata zbudowała solidne fundamenty oparte na najwyższych standardach bezpieczeństwa i zgodności regulacyjnej. Jej doświadczenie oraz zaufanie klientów sprawiły, że stała się jednym z najbardziej cenionych dostawców usług w tej dziedzinie.

Wchodząc w niezobowiązujące porozumienie dotyczące przejęcia Prime Trust, BitGo kieruje się strategią dalszego rozwoju i poszerzenia swojej oferty usługowej. Przejście do pełnej integracji tych dwóch podmiotów stworzy potężne połączenie kompetencji i zasobów, które przyniesie korzyści klientom obu firm.

Dzięki tej transakcji BitGo wzmocni swoją pozycję na rynku kryptowalut, oferując jeszcze większą różnorodność produktów i usług. Klienci będą mieli dostęp do jeszcze bardziej zaawansowanych i zabezpieczonych rozwiązań przechowywania swoich cyfrowych aktywów. Zintegrowane siły BitGo i Prime Trust pozwolą na dalszy rozwój i innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa kryptowalut, jednocześnie spełniając najwyższe standardy i wymagania regulacyjne.

BitGo, będąc znaczącym graczem na globalnym rynku kryptowalut, dąży do zacieśnienia współpracy z instytucjami finansowymi, inwestorami instytucjonalnymi oraz innymi podmiotami zainteresowanymi przechowywaniem i zarządzaniem cyfrowymi aktywami. Przejęcie Prime Trust będzie kluczowym elementem realizacji tej strategii, otwierając nowe możliwości rozwoju i umacniając pozycję BitGo jako niekwestionowanego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa kryptowalut.

Wraz z integracją obu firm, BitGo i Prime Trust będą kontynuować swoją misję dostarczania niezawodnych, innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań przechowywania cyfrowych aktywów. Klienci będą mogli cieszyć się jeszcze lepszymi usługami, a rynek kryptowalut zyska kolejnego potężnego gracza, który przyczyni się do dalszego rozwoju i rozszerzenia ekosystemu kryptowalutowego.

Transakcja przejęcia Prime Trust przez BitGo jest ogromnym krokiem naprzód dla obu firm i rynku kryptowalut jako całości. Ta synergia pozwoli na stworzenie silnego podmiotu, który będzie w stanie sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom klientów w dziedzinie bezpieczeństwa przechowywania kryptowalut. BitGo kontynuuje swoją misję zapewniania niezawodnych i zaawansowanych usług, podnosząc tym samym jakość całej branży kryptowalutowej.

2.7/5 - (9 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters