Śledź nas na lub dołącz do naszego

Zgodnie z informacją przekazaną przez GoldFund.io, wprowadzone zostały nowe tokeny BeefLedger (BEEF). Są one przeznaczone do handlu na giełdzie GoldFund.

Dzięki nim możliwe będzie wprowadzenie skuteczniejszych rozwiązań finansowych dla łańcuchów dostaw żywności, które nie będą już zależne od tradycyjnych instytucji bankowych i pozabankowych

Token BEEF

BEEF to token użyteczności, będący jednym z elementów w ekosystemie płatności łańcucha dostaw żywności BeefLedger. Ma on dość szerokie zastosowanie, bowiem może być wykorzystywany zarówno podczas zakupów produktów, wśród których znajdują się wołowina i wina, jak i może podlegać wymianie albo na cyfrowe certyfikaty aktywów, w formie tokenów ERC721, albo na jednostki cyfrowe zabezpieczone aktywami cyfrowymi reprezentowanymi przez żywy inwentarz, majątek, pasze i inne aktywa związane z aktywami systemów żywnościowych.

Tokeny BEEF umieszczone są w portfelu MorphChat Telegram, który zapewnia proste i wygodne ich użytkowanie, przy czym nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Znajdują one także zastosowanie w systemie śledzenia łańcuchów bloków BeefLedger, przyczyniając się do zapewnienia lepszej identyfikowalności oraz autentyczności produktów.

Korzyści

Token BEEF oznacza nie tylko nowe możliwości handlowe, ale i korzyści dla łańcuchów dostaw żywności. Dzięki niemu zyskały one bowiem szansę na odejście od tradycyjnych instytucji bankowych oraz pozabankowych.

Ponadto w ramach systemu śledzenia tokenów BEEF, możliwe jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań odnoszących się do finansowania łańcucha dostaw. Zaletą jest również to, że nowy token obsługuje też transakcje transgraniczne dotyczące poświadczonych produktów.

Dzięki temu wszelkie związane z nim operacje handlowe, mają zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa. System blockchain, na którym opiera się BEEF, ukierunkowany jest na usprawnianie płatności, unowocześnianie finansowania łańcucha dostaw, redukcję kosztów ciążących na producentach, a także na dostarczanie konsumentom jak najwyższej jakości.

Jednocześnie, jak wskazują przedstawiciele BeefLedger, żywność jest dobrem, z którego ludzie nigdy nie zrezygnują, a co więcej prognozuje się, że w najbliższych latach wzrośnie popyt na wołowinę, jako że sukcesywnie wzrasta zamożność gospodarstw domowych.

O BeefLedger

BeefLedger to zintegrowana platforma płatności i bezpieczeństwa, oparta na technologii blockchain. Główną ideę projektu sprowadzić można do wykorzystywania informacji o pochodzeniu produktów, celem usprawnienia systemu płatności oraz budowania zaufania wśród uczestników łańcucha dostaw.

Platforma umożliwia konsumentom weryfikację referencji produktu, który zamierzają nabyć, zwiększając jednocześnie wydajność w łańcuchu dostaw. BeefLedger umiejętnie wykorzystuje zarówno możliwości, jakich dostarcza blockchian, jak i osiągi kryptoekonomii.

 

5/5 - (4 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters