Śledź nas na lub dołącz do naszego

tZero ogłosiło niedawno nawiązanie współpracy z ROI Group, międzynarodowym przedsiębiorstwem deweloperskim. Firmy łączą siły, aby zdigitalizować milionowy kapitał. Mowa tu o luksusowym hotelu oraz osiedlu mieszkaniowym zlokalizowanym w samym sercu Dubaju. Projekt oparty będzie na technologii inteligentnych kontraktów tZero oraz blockchainie Tezos

Pierwsza oferta cyfrowych aktywów

Nawiązanie współpracy z tZero stanowi pierwszy projekt ROI Group z zakresu cyfrowych aktywów, które już niedługo mogą na trwale zagościć w jej ofercie. Firma zarządza aktywami, których wartość liczona jest w miliardach złotych, a dodatkowo jest również właścicielem nieruchomości zlokalizowanych na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz na Bliskim Wschodzie. Głównym przedmiotem działalności stacjonującej w Nowym Jorku ROI Group jest zagospodarowanie terenów, inwestowanie w nieruchomości oraz współinwestowanie pasywne.

Projekt cyfryzacji udziałów w luksusowej nieruchomości wdrażany przez ROI Group, oparty będzie na technologii inteligentnych kontraktów tZero oraz blockchainie Tezos. Ponadto, w kwestiach związanych z zarządzaniem, firma skorzysta również z usług doradczych Megalodon. Jak zakłada plan, cyfrowe papiery wartościowe, w pełni zgodne z obowiązującymi regulacjami, mają zostać wyemitowane w trzecim kwartale 2021 roku. Sama inwestycja ma zaś zostać ukończona w czwartym kwartale 2023 roku. Obrót nowymi, cyfrowymi aktywami, będzie odbywał się najprawdopodobniej na platformie ATS tZero.

Wspólny entuzjazm

Dyrektor generalny tZero, Saum Noursalehi, nie kryje swojego entuzjazmu z powodu współpracy nawiązanej z ROI Group. Krok ten może jego zdaniem znacząco wpłynąć na kształt rynku nieruchomości. Pozytywnie nastawieni są też przedstawiciele drugiej strony. Jak przekonywał bowiem dyrektor generalny ROI Group,

Martin Scholz firma niezmiernie się cieszy, że będzie mogła wykorzystać technologię inteligentnych kontraktów tZero oraz blockchain Tezos. Nie wyklucza też kolejnych wspólnych projektów. Planowana oferta emisji cyfrowych akcji nieruchomości, poprzedzona będzie pozyskaniem odpowiedniego kapitału. Same aktywa stanowić zaś będą reprezentację własności części budynku, a inwestorom zapewniona zostanie dodatkowa płynność.

5/5 - (4 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters