Śledź nas na lub dołącz do naszego

Projekt o nazwie Huobi Finance Chain ma pomóc firmom oraz podmiotom finansowym wdrażać nowoczesne technologie oparte na łańcuchach bloków.

Huobi Group nawiązała współpracę z Nervos Network celem stworzenia nowych rozwiązań opartych na technologii blockchain, a dotyczących zdecentralizowanych usług finansowych (DeFi).

Huobi Finance Chain – nowe perspektywy dla firm i instytucji finansowych

Projekt, w który zaangażowała się Nervos Network to rozwiązanie oparte przede wszystkim na technologii blockchain, dedykowane instytucjom finansowym, giełdom oraz firmom, otwierające przed nimi zupełnie nowe możliwości.

Te podmioty, które z różnych przyczyn nie zdecydowały się jeszcze na emisję własnych tokenów, dzięki Huobi Finance Chain będą miały idealną ku temu okazję.

Całe przedsięwzięcie zgodnie z planem ma wystartować już w 2020 roku.

Nervos Network dostarczy technologię dla nowej platformy, a jej wdrożenie nastąpi we współpracy z Huobi. Kooperacja obu firm ukierunkowana jest przede wszystkim na upowszechnianie zdecentralizowanych usług finansowych. Te zdaniem zarządu Huobi, znajdują się jeszcze na wczesnym etapie rozwoju, jednak wiele wskazuje zapotrzebowanie na nie będzie sukcesywnie wzrastać.

Zdecentralizowane usługi finansowe mogą zdominować rynek

Wspólna inicjatywa podjęta z Nervos Network ma przyczynić się również do zwiększenia przejrzystości i efektywności usług finansowych. Nowa platforma będzie obsługiwać identyfikatory zdecentralizowane (DID), jak i wprowadzać protokoły identyfikacji.

Działania te pomogą zapobiegać takim procederom jak pranie brudnych pieniędzy, zapewniając jednocześnie zgodność z obowiązującymi przepisami.

Jak podkreślają przedstawiciele Nervos Network, wspólny projekt pomoże zmodernizować sektor usług finansowych coraz częściej zwracających się w stronę cyfrowych technologii, ukierunkowując je jednocześnie na zdecentralizowane rozwiązania.

Nervos Network i Houbi Group

Nervos Network jest nowoczesną siecią dostarczającą rozwiązań opartych na blockchainie. Przedsięwzięcie to wydaje się wysoce obiecują, szczególnie biorąc pod uwagę milionowe inwestycje, jakie czynią w ten system różne instytucje finansowe, m.in. China Merchant Bank.

Houbi Group jest natomiast jednym z czołowych dostawców usług blockchain, działającym na skalę międzynarodową. Firma posiada kilkuletnie doświadczenie w obrocie kryptowalutami, które pozwoliło jej na lepsze zrozumienie zasad funkcjonowania łańcuchów bloków, a tym samym wypracowała sobie miano lidera sektora kryptowalutowego.

 

5/5 - (1 vote)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters