Śledź nas na lub dołącz do naszego

Za sprawą współpracy z zespołem BWT Alpine, giełda Binance wkroczyła do świata Formuły 1. Dzięki Alpine F1 Team Fan Token (ALPINE), fani szybkiej jazdy będą mogli jeszcze mocniej angażować się w wydarzenia związane z wyścigami.

Alpine F1 Team Fan Token dla fanów Formuły 1

Zespół Formuły 1 rozpoczął niedawno swoją przygodę z Binance Fan Tokens. Wcześniej stały się one bardzo popularne w świecie piłki nożnej. Wszystko za sprawą współpracy z zespołem BWT Alpine, będącym pierwszym zespołem motoryzacyjnym, który wykorzystał tokeny fanów.

Dzięki Binance Launchpad wyemitowany zostanie Alpine F1 Team Fan Token, który dostarczy fanom Formuły 1 zupełnie nowych możliwości. Dodatkowo BWT Alpine oraz Binance mają przyczynić się do popularyzacji w świecie sportu wiedzy na temat technologii blockchain oraz kryptowalut.

Dostęp do tokena ALPINE będzie początkowo możliwy wyłącznie za pośrednictwem Launchpad, jednak z czasem zostanie on poszerzony o karty kredytowe oraz zakupy P2P. Ponadto niewykluczone jest, że śladem Alpine podążą wkrótce inne zespoły Formuły 1, które również będą chciały uruchomić własne tokeny fanów.

Korzyści z nabycia tokena ALPINE

Token ALPINE dostarczy fanom zupełnie nowych możliwości angażowania się i uczestniczenia w wydarzeniach Formuły 1. Będą oni mogli również liczyć na pierwszeństwo w zakupie NFT, biletów na wydarzenia wyścigowe i innych produktów. BWT Alpine ma zrzeszać wyjątkową społeczność fanów.

Dyrektor generalny Alpin, Laurent Rossi, podkreśla że dzięki współpracy z Binance otwierają się nowe możliwości dla fanów wyścigów. Poza tokenem ALPINE, dostępna będzie również specjalna kolekcja NFT.

Swojej ekscytacji z powodu uruchomienia ABW Alpine F1 Team na platformie Binance, nie kryje też Helen Hai, dyrektor generalna giełdy. Podkreśliła też, że Alpine posiada bogate doświadczenie w sportach motorowych, a jej innowacyjne podejście doskonale wpasowuje się w wizję Binance Fan Tokens. Dzięki możliwościom, jakich dostarcza technologia blockchain, fani Formuły 1 będą mieli szanse przeżyć więcej ekscytujących doświadczeń.

Binance i piłka nożna

Nim Binance zainteresował się Formułą 1, najpierw wkroczył do świata piłki nożnej. Warto przypomnieć, że w 2019 roku giełda uruchomiła Juventus Fan Token, a 2021 roku została głównym sponsorem klubu piłkarskiego Lazio.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters