Śledź nas na lub dołącz do naszego

Przestrzeń metaverse cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ostatnim czasie zadebiutowała w niej włoska edycja czasopisma Vanity Fair. Czytelnikom udostępniona została pierwsza cyfrowa okładka z Virginią Raffaele i jej awatarem.

Vanity Fair w świecie metaverse

W przestrzeni metaverse ukazała się niedawno pierwsza okładka Vanity Fair Italia, na której zagościła artystka i performerka Virginia Raffaele. Jej postać otacza symboliczny, wielopostaciowy pierścień. Zdjęcie zrobione zostało przez Nimę Benati, a stanowi ono przeróbkę kryptosztuki autorstwa szwajcarskiego kolektywu ValuArt, będącego partnerem Vanity Fair.

Czytelników do świata metaverse przenosi kod QR. Po zeskanowaniu go smartfonem, odbiorcom ukazuje się animacja okładki.

Włoski magazyn ma swój awatar

Magazyn ogłosił również, że powstał pierwszy awatar Vanity Fair o nazwie Vanity Player One. Ma on formę postaci, z którą odbiorcy mogą wchodzić w interakcje. Jest to swego rodzaju alter ego przedstawiające treści, które ukażą się na łamach pisma. Co więcej awatar Vanity Player One stał się bohaterem wyjątkowej sesji modowej, nosząc ubrania i dodatki od czołowych projektantów. Wszystkie zostały przerobione w formacie 3D, dzięki czemu można je było umieścić w przestrzeni metaverse.

Vanity Fair i cyfrowe technologie

Magazyn Vanity Fair zainteresował się cyfrową technologią już w ubiegłym roku. We wrześniu 2021 roku pismo wydało bowiem okładkę NFT. Znalazł się na niej wizerunek piosenkarki Elodie, a została sprzedana za kwotę 25 000 USD, którą przekazano organizacji non-profit Pangea.

Teraz przyszedł czas na wejście do świata metaverse. Jak podkreślają przedstawiciele Vanity Fair Italia, jest to przestrzeń wyzwalająca pokłady kreatywności, która można odkrywać dzięki NFT i awatarom.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters