Śledź nas na lub dołącz do naszego

Börse Stuttgart z własną aplikacją do tradingu

Druga co do wielkości z giełd znajdujących się w Niemczech, wydała własną aplikację do tradingu kryptowalut na urządzenia mobilne – BISON. Dobrze widzieć, że branża cały czas się rozwija.
Więcej tutaj

PrimeXBT – nowa platforma z dźwignią

Społeczność traderów obiegła wieść o starcie nowej platformy z lidźwignią finansową na bitcoinie – PrimeXBT. Twórcy zapewniają, że ich platforma – ” 4’tej generacji” – rozwiąże chociażby dotychczasowe problemy z płynnością na tego typu instrumentach finansowych. Handlujący dostają możliwość handlu na dźwigni od 1:1 do 1:100, więc platforma nie ogranicza użytkowników pod tym względem. Kolejna tego typu platforma na pewno może pomoże w rozwoju tej gałęzi handlu na bitcoinie. Jak wiadomo im większa konkurencja, tym większa motywacja dla pozostałych tego typu platform.
Więcej tutaj

Ban na ICO w Korei podtrzymany

Władzę odpowiedzialne za regulacje finansowe w Korei Południowej podtrzymują ban na ICO w swoim kraju. Wynika to z naruszenia zasad przez jedną z firm wykorzystującą ICO do nielegalnego pozyskania środków od tamtejszych inwestorów.
Więcej tutaj

Binance wprowadza płatności kartami kredytowymi

Giełdą nawiązała współpracę z firmą Simplex, zajmującą się przetwarzaniem płatności, co zaowocowało wprowadzeniem możliwości zakupu kryptowalut za pomocą kart kredytowych. Waluty, które można kupić w ten sposób to: Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Ripple. Z pewnością ułatwi to zakupy osobom, dla których zakup kryptowalut był do tej pory jakimś wyzwaniem.
Więcej tutaj

Fidelity w finałowej fazie testów

Ostatni wpis Fidelity na platformie medium informuje, że platforma nadal pracuje nad usprawnieniem swoich rozwiązań aby spełnić oczekiwania inwestorów instytucjonalnych i wkracza w ostatnią fazę testów.
Więcej tutaj

5/5 - (2 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters