Śledź nas na lub dołącz do naszego

Securrency, globalna firma z sektora cyfrowych usług finansowych, ogłosiła pozyskanie 17,65 mln dolarów w rundzie finansowania Serii A prowadzonej przez WisdomTree wespół z Ab Dhabi Investment Office (ADIO), Monex Group, Inc., RRE Ventures, Strawberry Creek Ventures oraz Panthera Capital Investments.

Nowoczesne rozwiązania

Firma Sucurrency została założona w 2015 roku, a jej oferta obejmuje produkty technologiczne dostarczające rozwiązań regulacyjnych oraz zapewniające wysoki stopień bezpieczeństwa podmiotom z sektora tokenizowanych papierów wartościowych.

Start-up stworzył również Compliance Aware Token zapewniający pełną zgodność z prawem oferowanych papierów wartościowych.

Protokół Sucurrency jest kompatybilny z Ethereum, Stellar, Ripple, EOS oraz pozostałymi księgami rozproszonymi, jak i ze starszymi systemami.

Co za tym idzie – możliwy jest płynny transfer tokenów, zarówno w łańcuchach, jak i poza nimi.

Natomiast narzędzie o nazwie Sucurrency Know Your Wallet pozwala wykrywać nieuczciwą działalność, taką jak chociażby pranie pieniędzy.

Zaangażowanie WisdomTree w rundę finansowania

Rudna finansowania Sucurrency prowadzona przez WisdomTree we współpracy z Ab Dhabi Investment Office (ADIO), Monex Group, Inc., RRE Ventures, Strawberry Creek Ventures oraz Panthera Capital Investments, przyniosła 17,65 mln dolarów pozyskanego kapitału, co można uznać za spory sukces.

Sama firma WisdomTree uchodzi za krzewiciela innowacji na rynku finansowym, co dla Sucurrency ma niemałe znaczenie. Partnerstwo to pozwoli jej bowiem wypromować własne technologie, a przede wszystkim platformę Compliance Aware Token.

Zdaniem przedstawicieli WisdomTree, choć technologia blockchain nie zawsze jest wykorzystywana  w sposób prawidłowy, to posiada w sobie olbrzymi potencjał, na którym może skorzystać szerokie grono inwestorów.

 

5/5 - (1 vote)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters