Śledź nas na lub dołącz do naszego

Witajcie w naszym ósmym podsumowaniu tygodnia!

Bitmain – kolejne biuro zamknięte

Czy to ciąg dalszy problemów finansowych chińskiego giganta znanego z produkcji koparek? Na to wygląda, tym bardziej, że to nie pierwsze takie doniesienie ostatnimi czasy. Tym razem padło na biuro w Amsterdamie.

Więcej tutaj

Mody na krypto-gadżety ciąg dalszy

Jednak tym razem mowa o nie byle jakim gadżecie. Chodzi o luksusowy zegarek szwajcarskiej firmy A. Favre & Fils. Co Czyni go tak wyjątkowym? Zegarek będzie posiadał ciekawy feature dla społeczeństwa kryptowalut – zostanie w nim zaimplementowany cold wallet. Jednak nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na taki zegarek, gdyż jego cena będzie sięgać ok. 100 tyś $. Natomiast pierwszego prototypu możemy spodziewać się w drugim kwartale 2019 roku.

Kolejny krok Bakkt

Wieść o tym, że Bakkt nie wystartuje w planowanym terminie – 24 stycznia – już jakiś czas temu obiegła media społecznościowe, a do tego konkretna data startu nie jest znana. Mały poślizg nie powstrzymuje jednak projektu przed dalszym rozwojem. CEO Bakkt Kelly Loeffler ogłosiła, że udało się pozyskać aktywa należące do Rosenthal Collins Group (RCG), co przyczyni się do dalszego pomyślnego rozwoju projektu.

Więcej tutaj

Binance Jersey i dalszy rozwój

Jakiś czas temu informowaliśmy o starcie nowego odłamu giełdy BinanceBinance Jersey. Jak można było się domyślić giełda celuje w klientów europejskich. Umożliwia handel Krypto-Fiat, co jest obecnie potrzebą na rynku i cieszy się rosnącą popularnością. Nowy oddział Binance prężnie się rozwija i jak donoszą zagraniczne media – wciąż rekrutują nowe osoby do zespołu obsługi giełdy.

Więcej tutaj

Bitwage daje nowe możliwości

Bitwage po nawiązaniu współpracy z Payroll daje nowe możliwości większej ilości firm. Od teraz firmy, które są klientami Bitwage będą miały możliwość wypłacania pensji swoim pracownikom w postaci kryptowalut. Trzeba przyznać, że to naprawdę ciekawa inicjatywa i być może bardzo przełomowa dla adopcji technologi blockchain.

tZERO startuje w przyszłym tygodniu

Pojawiła się oficjalna informacja o starcie tZERO. Ceo Overstock’a Patrick Byrne zapowiedział start platformy na końcówkę przyszłego tygodnia.

Więcej tutaj

Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters