Śledź nas na lub dołącz do naszego

Kryptowaluta Verge ogłosiła w mediach społecznościowych możliwość dokonywana transakcji płatniczych w Australii za pośrednictwem platformy Living Room of Satoshi (LRoS). Jest to już kolejna kryptowaluta, za pośrednictwem której użytkownicy tego systemu mogą dokonywać płatności.

Formy płatności bazujące na kryptowalutach upowszechniają się w Australii na coraz większą skalę, a co więcej coraz częściej wykorzystywane są w zwykłych codziennych czynnościach, takich jak na przykład płacenie rachunków za prąd gaz, media, składek ubezpieczeniowych czy spłata karty kredytowej.

Co to jest Living Room of Satoshi?

System Living Room of Satoshi daje swoim użytkownikom możliwość wyboru jednej z następujących kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, BHC ABC, Decred, Dogecoin, Ethereum Classic, Monero, Nem, OmiseGo, Rippe, PIVX, Zcash, a od niedawna również Verge.

Założony w 2014 roku Living Room of Satoshi LRoS nie jest jedyną tego typu platformą funkcjonującą w Australii. Wiodący dotychczas system Cointree exchange odchodzi jednak powoli do przeszłości, a podobne usługi oferuje cały szereg innych platform takich jak BitTrade, PayByCoins, Ivy Pay czy Bit2Bill.

Żadna z nich nie daje jednak tylu możliwości co Living Room of Satoshi LRoS.

Co wyróżnia Living Room of Satoshi od konkurencji?

Dużym atutem systemu jest prostota jego obsługi. Przykładowo, opłacenie zwykłego rachunku przebiega w następujący sposób: najpierw użytkownik dokonuje wyboru kryptowaluty, w jakiej będzie dokonywał płatności. Następnie określa formę i sposób płatności (np. rachunek bankowy lub karta kredytowa) oraz wprowadza dane potrzebne do dokonania płatności. Ostatnią czynnością jest wprowadzenie adresu e-mail celem weryfikacji użytkownika, po czym płatność jest gotowa do wysłania.

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters