Śledź nas na lub dołącz do naszego

Brytyjski fintech Revolut wprowadził nową funkcję o nazwie Revolut Plus. Nowa usługa kosztuje zaledwie 2,99 euro, a oferuje naprawdę sporo. Konto kosztuje mniej więcej połowę tego co Premium, a oferuje jednocześnie znacznie więcej niż bezpłatny standard. Klienci, którzy zdecydują się na Revolut Plus zyskują lepszą ochronę podczas robienia zakupów w sieci, a jednocześnie otrzymują dostęp do wielu funkcji.

Nowe możliwości Revolut Plus

Nowe konto, które zaprezentował ostatnio fintech Revolut, Revolut Plus oferuje klientom szereg korzyści, w naprawdę przystępnej cenie. Koszt dostępu do usługi wynosi zaledwie 2,99 euro miesięcznie. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z nowej opcji zyskają nie tylko lepszą ochronę, ale i gwarancję zwrotu nawet do 1000 euro rocznie za zakupy. Revolut Plus zapewnia możliwość zwrotu zakupionych towarów w terminie do 90 dni, a także dokonywanie rezerwacji biletów na różnego wydarzenia, z gwarancją zwrotu ich kosztów, jeżeli z różnych powodów nie będą mogli w nich uczestniczyć.

Dodatkowe udogodnienia

To nie wszystkie udogodnienie jakie zapewnia Revolut Plus. Klienci, którzy zdecydują się na tę opcję, zyskają dostęp do wirtualnych kart oraz możliwość wykonywania zakupów za pośrednictwem Google Pay oraz Apple Pay. Będą mogli również liczyć na priorytetową obsługę i ułatwienia w handlu kryptowalutami i innymi aktywami. Dla najmłodszych dostępne jest specjalne subkonto Junior.

Entuzjazm

Przedstawiciele Revolut nie kryją swojego entuzjazmu z powodu wejścia w życie nowego projektu. Podkreślają przy tym, że ich celem było zapewnienie klientom wysokiej jakości usług, bez narażania ich na wygórowanie koszty. Rozwiązanie to ma przyczynić się także do zwiększenia poziomu zaufania, jakim użytkownicy darzą Revolut, przynosząc im nie tylko większą oszczędność, ale i dostęp do wielu ciekawych funkcji.

4.6/5 - (9 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters