Śledź nas na lub dołącz do naszego

Po tym jak coraz więcej instytucji zaczęło interesować się możliwościami kryptoświata, nadszedł czas na motoryzacyjnego giganta. Tak oto powstała współpraca światowego lidera w produkcji samochodów sportowych z jedną z wiodących platform blockchain #MetaHash.

“Superszybki blockchain do superszybkich samochodów”

The Automóviles Lamborghini Latinoamerica z przyjemnością ogłosiła umowę partnerską z #MetaHash i przedstawiła wspólne plany wprowadzenia technologii kryptograficznej firmy Lamborghini. Znana samochodowa marka ma dużo planów związanych z wykorzystaniem blockchain. Zdecydowała się dokonać wyboru na korzyść #MetaHash- wiodącej platformy blockchain zdolnej do przetworzenia ponad 50 000 transakcji… na sekundę!

Plany Lambo są wielce ambitne i obejmują szereg inicjatyw. Między innymi planują udostępnienie tokenu samoobsługowego na platformie #MetaHash czy sprzedaż swoich produktów (w tym i samochodów) za kryptowaluty. Chcą także zastosować technologię blockchain do przechowywania i przesyłania danych produkcyjnych i sprzedażowych.

Współzałożyciel #MetaHash, Anton Agranovsky, nie kryje zadowolenia ze współpracy:

„Jesteśmy zaszczyceni móc współpracować z Lamborghini- jedną z najpotężniejszych marek na świecie. Nasze partnerstwo jest świetnym przykładem na to, że technologia blockchain rozprzestrzenia się w różnych branżach i zyskuje coraz większe zainteresowanie oraz zaufanie. Superszybki blockchain do superszybkich sportowych samochodów- to jest dopiero dopasowanie!”

Zespół Lamborghini, prowadzony przez Jorge Antonio Fernándeza  Garciá, prezesa Lamborghini LATAM, również jest zadowolony z nowej umowy:

„Dzięki naszemu zespołowi ekspertów wdrażamy innowacje i pokonujemy pojawiające się przeszkody, poprawiając swe działania z dnia na dzień. #MetaHash i jego społeczność dzielą i kultywują te same wytyczne- to skłoniło nas do tego wyboru.”

Jak widać obie strony zachwycone są osiągniętą umową i z niecierpliwością czekają na realizacje przełomowej technologii, która stać się może niezbędnym narzędziem dla sektora zarówno publicznego jak i prywatnego.

4.8/5 - (6 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters