Śledź nas na lub dołącz do naszego

Giełda kryptowalut Binance przedstawiła swoje najnowsze narzędzie – Binance Sensei. To wirtualny przewodnik po świecie web3, blockchain i krypto, który działa dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji ChatGPT.

Głównym celem projektu jest ułatwienie użytkownikom dostępu do informacji związanych z kryptowalutami oraz pomoc w ich zrozumieniu. Wszystko po to, by użytkownicy czuli się pewniej i mieli lepszą wiedzę na temat rynku kryptowalut.

Binance Sensei

Funkcjonowanie Binance Sensei opiera się na materiale edukacyjnym dostępnym w bibliotece giełdy oraz kursach dostępnych na platformie Binance Academy. Dzięki temu, użytkownicy mają możliwość interaktywnego poszerzania swojej wiedzy na temat kryptowalut.

Wystarczy wpisać kilka słów kluczowych lub zadać pytanie, a Binance Sensei udzieli wyczerpującej odpowiedzi, która w zwykle składa się z około 150 słów. W chwili obecnej narzędzie jest dostępne tylko w języku angielskim, ale wkrótce ma pojawić się również w innych językach.

Giełda zaznacza jednak, że Binance Sensei jest jedynie narzędziem edukacyjnym, a nie doradczym, i nie udziela żadnych porad inwestycyjnych. Binance również nie ponosi odpowiedzialności za wyniki lub informacje otrzymane przez użytkowników przy użyciu tego narzędzia.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters