Śledź nas na lub dołącz do naszego

Kryptowalutowa giełda TokenMarket podjęła współpracę z Loopring celem wspólnego stworzenia zdecentralizowanej giełdy Security Tokens. Pierwszym krokiem ma być utworzenie specjalnego protokołu o nazwie Loopring Protocol 3.0.

Nowe rozwiązania dla giełd cyfrowych

Cyfrowa giełda TokenMarket połączyła swoje siły z firmą Loopring, a pierwszym owocem tej współpracy ma być dedykowany platformom kryptowalutowym, innowacyjny protokół Loopring Protocol 3.0. Ma on docelowo zapewniać znacznie większą prędkość niż Ethereum, umożliwiając przeprowadzenie nawet do 525 transakcji na sekundę przy wykorzystaniu dowodów zerowej wiedzy.

Współpraca TokenMarket i Looping szansą na zrewolucjonizowanie rynku STO

Przedstawiciele TokenMarket nie ukrywają, że wiążą wiele nadziei w związku ze współpracą nawiązaną z Loopring. Docelowo partnerstwo ma przyczynić się do stworzenia zdecentralizowanego rynku security tokens, zwiększając przy tym płynność ofert STO. Jednocześnie protokół Loopring Protocol 3.0. ma zwiększyć poziom ochrony wymiany tokenów zapewniając użytkownikom pełną swobodę, która jest niemożliwa do osiągnięcia przez scentralizowane giełdy.

Loopring pozytywnie o współpracy z TokenMarket

Także i przedstawiciele Loopring wyrażają dużą ekscytację z powodu rozpoczętego partnerstwa, przypominając przy tym, że misją firmy jest wspieranie rozwoju giełd cyfrowych poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Współpraca z TokenMarket, którą Loopring będzie zasilał w działaniach, stanowi ważny krok w tym kierunku.

Dlaczego Loopring?

Loopring jest nie tylko protokołem, lecz również zdecentralizowanym systemem automatycznej realizacji transakcji, umożliwiającym szybki i prosty handel kryptowalutami w łańcuchu bloków Ethereum.

Platforma wspiera też tworzenie zdecentralizowanych aplikacji, a wszystkie obsługiwane przez nią transakcje przebiegają z wykorzystaniem inteligentnych kontraktów. Jednocześnie są one dostępne publicznie, dzięki czemu inwestorzy o każdej porze dnia i nocy mogą śledzić swoje środki. Dlatego Loopring  stał się atrakcyjnym partnerem dla TokenMarket, a współpraca ta ma szansę zrewolucjonizować rynek cyfrowych aktywów. Loopring ma ponadto tę przewagę, iż obniża poziom ryzyka inwestycji, ponieważ dzięki wdrażanym rozwiązaniom inwestorzy nie muszą nadawać swoich środków za pośrednictwem wątpliwych pośredników, a same transakcje przebiegają bardzo bezpiecznie. Co więcej platforma pozwala użytkownikom transferować waluty także i po wysłaniu transakcji, a system automatycznie dopasowuje jej kwotę.

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters