Śledź nas na lub dołącz do naszego

Sotheby’s, jedna z najbardziej znanych i prestiżowych domów aukcyjnych na świecie, ogłosiła start nowego rynku wtórnego NFT działającego na łańcuchu bloków. To ważny krok dla przemysłu sztuki, który od pewnego czasu zaczął inwestować w NFT jako formę dystrybucji i sprzedaży dzieł sztuki.

NFT od Sotheby’s

Nowy rynek NFT na łańcuchu bloków, wprowadzony przez Sotheby’s, pozwoli na bezpieczną i efektywną sprzedaż dzieł sztuki cyfrowej w ramach jednego z najbardziej znanych domów aukcyjnych na świecie. Otwarcie takiego rynku to ważny krok dla przemysłu sztuki, który do tej pory skupiał się głównie na sprzedaży dzieł sztuki tradycyjnej.

Dzięki wprowadzeniu rynku NFT na łańcuchu bloków, Sotheby’s daje artystom i kolekcjonerom możliwość korzystania z technologii blockchain, która umożliwia bezpieczną i transparentną sprzedaż dzieł sztuki cyfrowej. To także ważny krok dla przyszłości sztuki, która zaczyna się coraz bardziej skłaniać w kierunku cyfrowych form sztuki.

Nowy rynek NFT Sotheby’s oferuje szereg zalet dla artystów i kolekcjonerów. Po pierwsze, dzięki użyciu łańcucha bloków, transakcje są bezpieczniejsze i bardziej efektywne, co pozwala na szybszą sprzedaż i łatwiejszą wymianę dzieł sztuki cyfrowej. Po drugie, rynek NFT Sotheby’s umożliwia artystom i kolekcjonerom korzystanie z funkcji “proof of ownership“, co oznacza, że posiadacz NFT jest jedynym prawowitym właścicielem dzieła sztuki cyfrowej.

Otwarcie rynku NFT na łańcuchu bloków przez Sotheby’s to ważny krok w kierunku cyfrowej przyszłości sztuki. Dzięki temu, artyści i kolekcjonerzy mają dostęp do bezpiecznej i efektywnej platformy sprzedażowej, która zwiększa ich możliwości i ułatwia dystrybucję dzieł sztuki cyfrowej.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters